Vergaderdata 2006 De definitieve data worden door de secretaris vastgesteld. Uitgangspunt blijft 2e dinsdag van de maand. Indien noodzakelijk kan de vergadering verplaatst worden. Vacature lid Dorpsraad De heer de Haart zal in de vergadering van januari 2006 afscheid nemen. De Dorpsraad zoekt daarom een nieuw lid. In 2006 stoppen wellicht nog één of enkele leden, er zal daarom meteen naar meerdere kandidaten gezocht worden. Rapportage overige activiteiten De heer Verstegen van de Gemeente Venray licht het concept organisatieschema dorpspanel Oostrum en het concept plan van aanpak gebiedsgericht werken toe. De heren Linskens en van Soest nemen namens de Dorpsraad deel aan het dorpspanel. 7. Commissie Stedelijk Beheer Voortgang inrichting Dorpsplein De heren Linskens en Frederix van de Dorpsraad en de heer van Maarschalkerwaard hebben de TBS-kliniek bezocht. De TBS wil en kan het kunstwerk maken, waarbij zij de uren niet in rekening zal brengen. De Dorpsraad heeft de offerte ontvangen, echter de prijs van enkele posten is nog niet duidelijk. De heer van Maarschalkerwaard wordt gevraagd om op de volgende vergadering zijn uitgewerkte idee te presenteren en een complete offerte aan te leveren. Rapportage overige activiteiten De kerstboom is geplaatst. De verlichting wordt op woensdag 14 december geplaatst. Er wordt een offerte opgevraagd voor een aparte stroomvoorziening op het Dorpsplein. De kerstboomverbranding wordt door de Dorpsraad zelf georganiseerd. Bij het Bolwerk is gesnoeid en zijn aanplantingen gedaan. Er is een subsidieaanvraag ingediend voor verlichting van de kerk. De heer van Soest heeft tijdens vrijwilligersdag een informatiebijeenkomst over fondswerving bezocht. De heer Frederix heeft de presentatieavond van de Brandweer bezocht. Na deze presentatie werd het concept ontwikkelingsperspectief gepresenteerd. Maandag 19 december wordt in het Dorspradenoverleg een toelichting gegeven op de wijze waarop de DOP's zijn meegenomen in het ontwikkelingsperspectief. 8. Commissie Maatschappelijke Diensten Rapportage overige activiteiten Op de website is een oproep geplaatst voor verenigingen en stichtingen om secretariaatswijzigingen door te geven aan de webmaster. In januari zal het Oostrums Weekblad huis aan huis verspreid worden om op deze manier nieuwe inwoners te bereiken. De heer Frederix heeft op maandag 12 december de vergadering van de regioraad van de TBS-kliniek bezocht. 9. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Ontwikkeling woningbouw Oostrum Op woensdag 14 december is een informatieavond van Hurks Bouw Vastgoed over het plan Oostrum Oost. De heren Hogeboom en van Soest zullen de bijeenkomst namens de Dorpsraad bezoeken. De voorzitter heeft contact gehad met de heer Fleuren. Deze heeft aangegeven dat hij in februari wil starten met de verkoop van de woningen en in maart/april met de bouw. 6

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 6