Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478)511513 internet: www.dorpenvenray.nl Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 13 december 2005 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen In Zuid-Limburg zijn op proef servicewinkels geopend. In een servicewinkel werken een aantal partners samen. De Provincie Limburg peilt nu de behoefte in de rest van Limburg voor deze winkels. Dit onderwerp wordt voor de volgende vergadering geagendeerd. De Gemeente Venray heeft de kosten van het DOP vergoed. De tekening van de geluidsmuur in het plan Oostrum-Oost is ontvangen. De heer Frederix heeft de presentatieavond van de Brandweer bezocht. Gemeente Venray heeft een brief gestuurd inzake de ontwikkeling van Smakterheide III. De heer van Soest heeft de dag van de vrijwilliger bezocht op 10 december. In het Oostrums Weekblad stond ten onrechte de heer Sassen vermeld als contactpersoon bij de Gemeente. Dit is de heer Rien van Deurzen. Uitnodiging ontvangen van Hurks Bouw Vastgoed voor de kopersinformatieavond die plaatsvindt op 14 december. Informatie ontvangen van de heer Henk Versteegen over concept plan van aanpak gebiedsgericht werken en concept organisatieschema Dorpspanel. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 8 november 2005 Er zijn geen opmerkingen. 5. Locatiekeuze ondergrondse glascontainer, Dhr. M. Franssen De heer Franssen geeft een toelichting op de vervanging van de glascontainer. Het plan is om de bestaande voorziening in maart/april 2006 te vervangen door één of twee ondergrondse glascontainers. Het is nog niet zeker of in Oostrum een blikbak geplaatst wordt. Het uitgangspunt voor de plaats van de ondergrondse glascontainer is een zichtlocatie die goed bereikbaar is. De Gemeente is van mening dat de huidige locatie te weinig zichtbaar is. De heer Franssen vraagt de Dorpsraad om alternatieve locaties voor te dragen. Er wordt een alternatieve locatie genoemd. De voorkeur van de Dorpsraad gaat echter uit naar de huidige locatie. De voorzitter bedankt de heer Franssen voor de toelichting. 6. Commissie Middelen Verslag Dorpsradenoverleq Er heeft geen overleg plaatsgevonden. Voortgang Dorpsomqevinqsproqramma Er volgen nog 2 publicaties in het Oostrums Weekblad. De werkgroep is bezig met de uitwerking van de projecten die in het DOP beschreven staan. Streven is om dit op de volgende vergadering te bespreken. De projecten voor 2006 kunnen dan tevens in het jaarplan worden opgenomen. 5

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5