iüOproep jeugdcarnaval!!! Jeugdraod Beste inwoners van Oostrum, oJLa Hedde geej ok altied al beej de jeugdprins ien de jeugdraod wille zitte, en zoeë veurop wille gaon tijdens de carnaval? Zurreg dan dat geej d'r dit jaor beej bint! Vur de jeugdraod züke weej vrollie die ien ut twedde jaor zitte van de middelbare schol. Vur verdere uutleg en informatie zien gillie van harte welkom op: Woensdag 18 jannewarie um 19.00 uur ien café-zaal Back ien Time Hedde wel interresse, mar kunde echt nie komme, of hedde nog andere vraoge, nim dan efkes contact op mit Tielke (0478 584606). De jeugd K-Missie Na een bijna 25 jarig bestaan hebben het bestuur en de leden van de Oostrumse Vrouwen Beweging besloten niet meer verder te gaan en met ingang van 2006 te stoppen als vereniging. De beslissing is genomen op basis van de constatering dat de afgelopen jaren het steeds moeilijker werd om bestuursleden te vinden. Op 20 december j.l. is de laatste bijeenkomst gehouden met alle leden. De Ramona's hebben de avond gevuld met muziek waarop teruggekeken werd op het bijna 25 jarig bestaan van de O.V.B.. De laatste vergadering werd gehouden op donderdag 29 december j.l. Op deze laatste vergadering met de leden werd een definitief punt gezet achter het bestaan van de Oostrumse Vrouwen Beweging. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de steun en het vertrouwen. De beste wensen voor 2006. Met vriendelijke groeten, het bestuur en de leden van de O.V.B.. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 11

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11