Beste parochianen van Oostrum, Geachte Mede-Parochianen, I.V.M. de komende feestdagen kopij graag tijdig aanleveren. 34e jaargang nr. 48 15 december 2005 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. JfMHmL. Als (oud-)inwoner van Oostrum heb ik op verzoek van het kerkbestuur 5 jaar lang de avondwake mogen verzorgen samen met enkele andere parochianen. Om persoonlijke redenen moet ik hiermee stoppen. Ik heb 31 dec. a.s. genoemd als datum. Het was een periode van mensen nabij zijn op belangrijke, emotionele momenten van een mensenleven; hoe ga je om met de dood? En dan samen zoeken naar woorden of symbolen en muziek om de boosheid, verdriet, pijn, maar ook hoop en uitzicht vorm te geven. Ik wil U bedanken dat ik die momenten met u heb mogen meemaken. Het kerkbestuur zal samen met de werkgroepleden zoeken naar aanvulling van de groep om deze taak van de parochie voort te zetten. Er is een uitgebreide map met teksten (ook op diskettes) en een koffer met muziek en naslagboeken aanwezig. Het is duidelijk dat steeds meer taken overgenomen dienen te worden door parochianen. Het priestertekort zal alleen maar groeien. Het kerk-zijn is niet meer iets dat we kunnen overlaten aan de pastor; het zal thuis gaan horen bij de parochianen. In het buitenland is dat al jaren een vanzelfsprekendheid. In Nederland is dat in het noorden van Nederland ook al 20 tot 30 jaar groeiend. In ons zuiden krijgen we er nu mee te maken. Die pastorale pet past ons allen. Theo van Wee Graag steunen wij de oproep van Theo van Wee om u aan te melden als lid van de werkgroep Avondwake. De twee andere leden zijn: Mevr. Mariet Volleberg en Mevr. Anne-Sofie Hoedemaekers. We zullen de kerk samen vorm moeten geven in Oostrum. Theo van Wee heeft 5 jaar lang de avondwake geleid. Het kerkbestuur is hem daar zeer dankbaar voor en zal hem t.z.t. daarvoor in de bloemetjes zetten. Kerkbestuur Oostrum. REDflkTlE VjflMDE OSTRUMS Weekblad I

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 1