KINDERKOOR Beste leden, OOSTRUM Hallo jongens en meisjes, A.s. vrijdag hebben we een extra lange repetitie, tot ongeveer 17.00 uur. Het kinderkoor uit Castenray en Oirlo komt dan ook repeteren. Zoals jullie al weten gaan we woensdagmiddag 21 december in Oirlo in de Linde zingen voor de zieke bejaarden mensen. De zonnebloem organiseert deze middag die geheel in kerstsfeer aangekleed en verzorgd wordt. We komen om 13.15 uur in de kerk van Oostrum bij elkaar en bij goed weer wil ik graag met de fiets gaan, dus breng allemaal jullie fiets mee. Mocht het slecht weer zijn, dan gaan we met auto's. Dit horen jullie dan voordat de school uit is woensdagmiddag 21 december. Ik hoop natuurlijk dat er zoveel mogelijk kinderen kunnen komen zingen en anders dan hoor ik het graag. Afmelden moet voor zondag 18 december gebeuren, want de zonnebloem haalt voor alle kinderen iets in huis. Maandag 19 december geef ik door met hoeveel kinderen wij meedoen aan deze sfeervolle middag. Ik verwacht rond de klok van 16.00 uur weer terug te zijn in Oostrum Voor wat de gezinsviering op kerstavond betreft, deze begint al vroeg om 17.00 uur. Dit betekent dat ik jullie om 16.15 uur in de kerk verwacht. Volgende week vrijdag 23 december hebben we op de normale tijd repetitie. Aangezien we 's middags vrijdag van school hebben komen jullie dus rechtstreeks naar de kerk om 15.30 uur, misschien moeten we ook nog repeteren met andere kinderen dus de repetitie kan iets langer duren. De stoelen brengen we vrijdag middag om 12.00 uur naar de kerk. Ik kom dan ook even naar school om jullie hier aan te helpen herinneren Maar goed dit is allemaal informatie voor de volgende week. Allereerst gaan we dus a.s. woensdag kerstliedjes zingen samen met het kinderkoor uit Castenray en Oirlo voor onze zieke bejaarden mensen. Tot morgen allemaal! Groetjes Liedy. Denken jullie aan de wandeling a.s. zondag 18 december. We vertrekken om half 10 met auto's bij de G.H.V. garage. Je kunt je nog opgeven tot zaterdag 17 december bij Henk tel. 58 88 51. Graag tot zondag. Groetjes het bestuur Opgericht mrt 1975 Buurtvereniging Stationsweg Westerthienweg Oostrum Bankno. 140004009 Westerthienweg 7 5807 BG Oostrum 17 KINDERKOOR

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17