S GEZINSMIS KERSTAVOND NOBELNIEUWS I.V.M. de komende feestdagen kopij graag tijdig aanleveren. Eindelijk weer eens een berichtje van de gezinsmis commissie. De Sintermerte viering ligt tenslotte alweer een viertal weken achter ons. Maar we kijken hier met veel plezier op terug. Niet alleen vanwege de goede opkomst in de kerk, maar ook vanwege het feit dat de weergoden ons zo gunstig gezind waren. Hierdoor werd het na een sfeervolle viering ook nog eens een hele mooie en gezellige optocht, met een prachtig kampvuur ter afsluiting. De kerstviering waar we nu volop mee bezig zijn zal ook zeker heel sfeervol worden. Kinderen mogen weer kaarsjes dragen en op het altaar plaatsen. Het kerstverhaal wordt verteld en uitgebeeld. Het leerlingen orkest van onze harmonie, het blokfluit groepje en het kinderkoor zorgen voor de muzikale omlijsting. Kapelaan Crasborn zal voorgaan in deze kerstviering die overigens al om 17.00 uur begint! Het is erg vroeg, maar beter een gezinsviering om 17.00 uur dan helemaal heen gezinsviering op kerstavond. Met andere woorden, we mogen blij zijn dat we twee vieringen hebben op kerstavond. De nachtmis begint om 21.00 uur en wordt voorgegaan door onze eigen pastoor. Binnen onze gezinsmiscommissie mogen we een nieuw lid welkom heten en wel Joop Janssen de vader van Jannes en Nelleke. Hij is al een aantal weken druk met het voorbereiden van de kerstviering en op kerstavond zal hij ook zeker actief zijn in onze kerk. Namens de gezinsmiscommissie met vriendelijke groet; Liedy Janssen. Ma. 19 dec. Wo. 21 dec. 20.00u. Repetitie orkest 18.45u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest Zondag 11 december is de familie van den Berg naar de springwedstrijd in Horst geweest. Lisette werd met Mickey T op het DB parcours en Josette werd met Chicco 4e op datzelfde parcours. Christel van Dijck is met haar paard Uiver naar Velden geweest en behaalde daar wederom een 1e prijs met 172 en 179 punten. Proficiat Nobel \WNDE REDfiKTlE 15 HARMONIE wawcm* OOSTRUM rüt - NOBEL V.V.V.V.V.V.V.'.'.'.V.VAVWA

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 15