AGENDA Do.24 nov.. 19.30u. Repetitie tamboerkorps Vr. 25 nov. 19.30u. Repetitie tamboerkorps Za. 26 nov. 19.00u. Drumbandtreffen Zo. 27 nov. 15.30u. Concoursdeelname tamboerkorps in Kerkrade Verzamelen 11.45u. bij gemeenschapshuis, vertrek 12.00u., retour ongeveer 21.15u. Ma.28 nov. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 30 nov. 18.45u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps DRUMBANDCONCERT OOSTRUM Op zaterdag 26 november a.s. wordt vanaf 19.00u. in gemeenschapshuis d'n Oesterham een drumbandconcert georganiseerd. Deelnemers aan dit concert zijn het Slagwerkensemble uit Grubbenvorst en het Tamboerkorps uit Oostrum. Het Slagwerkensemble van Harmonie St. Joseph uit Grubbenvorst staat onderleiding van Peter van de Loo. In 2005 werden zij nog Nederlands Kampioen in de 2e divisie. Het Tamboerkorps van Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum staat onder leiding van Piet Poels en speelt in de 1e divisie. Voor het tamboerkorps uit Oostrum is dit tevens de generale repetitie voor hun deelname aan het concours op 27 november in de Rodahal te Kerkrade georganiseerd door de KNFM. Het concert is voor eenieder toegankelijk en de entree is gratis. CONCOURS TAMBOERKORPS Zoals hiervoor al genoemd neemt het tamboerkorps op zondag 27 november deel aan het concours in de Rodahal te Kerkrade georganiseerd door de KNFM. Het tamboerkorps neemt deel in de 18 divisie (ere-afdeling) sectie A. Uitgevoerd worden Colour Figures, St. Joris en de Draak beide van Leon Camp en Futuruscoop van Chalrles van Zanten. De jury bestaat uit R. Balfoort, G.v.d. Kolk en M. Rongen. Ons tamboerkorps treedt op om 15.30u. De uitslag staat gepland voor 19.15u. Rond 21.15u. zal het korps weer terug zijn in Oostrum bij d'Oesterham. Veel succes!!! Supporters die mee willen met de bus kunnen dit doorgegeven aan Jack Schuurmans. We vertrekken om 12.00u. vanaf het gemeenschapshuis. DONATEURSAKTIE HARMONIE 2 EN 3 DECEMBER Op bovenstaande data houdt de harmonie weer haar jaarlijkse donateursaktie. De opbrengst van de aktie wordt gebruikt voor de instandhouding van de harmonie. Als tegenprestatie mag u verwachten dat de harmonie bepaalde kerkelijke activiteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering) mee opluistert alsook aanwezig is bij bijzondere aktiviteiten (o.a. intocht Sinterklaas). Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden, zoals persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum, 50-jarige bruiloft (of meer), toekenning van een koninklijke of kerkelijke onderscheiding, bereiken 90-jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar en meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen als dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis, dient u de harmonie hier wel over te informeren. En als laatste bent u allen uitgenodigd op ons concert op zondag 11 december om 11.30u. in de kerk van Oostrum dat wij samen geven met het klarinetkwartet van de Koninklijke Luchtmachtkapel. U ziet, uw bijdrage komt goed terecht en maakt het mede mogelijk dat alle bovenstaande aktiviteiten in stand gehouden kunnen worden. De donateursaktie wordt gehouden op vrijdag 2 en zaterdag 3 december aanstaande. Alvast bedankt voor uw steun. 5

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5