w Dag jongens en meisjes van A.D.O.R., «jjlhiftTHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Aan alle geïnteresseerden: Zaterdag 26 november ligt mijn nieuwe schip in de Westhaven van Wanssum. Wij houden dan open huis van 11:00 uur tot 16:00 uur. Groetjes; Alex Oudenhoven en bemanning van M.T.S. Grendel. Afge|0pen zaterdag is de Sint weer in Nederland aangekomen. Gelukkig was Pakjesboot 12 gewoon onderweg naar Nederland en was Sinterklaas aan boord. Wegwijspiet en de Hoofdpiet waren een beetje de kluts kwijt maar het is allemaal goed gekomen. Natuurlijk hopen we dat de Sint ook dit jaar weer even tijd heeft om naar A.D.O.R. toe te komen. We gaan er in ieder geval een gezellig feestje van maken op woensdag 30 november! Alle kinderen van A.D.O.R. die in groep 3 of 4 zitten zijn uitgenodigd. Om 18:30 uur mogen jullie binnen komen en rond 20:00 uur is het afgelopen. Nu allemaal thuis flink Sinterklaasliedjes gaan oefenen!! Groetjes leiding en bestuur van A.D.O.R. p.s. De groep 5-6-7-8 hebben hun eigen feestje rondom Sinterklaas. Afspraken hierover worden met de groepsleiding gemaakt. Secretaris: limters,Geeststraat 8,5807 AR, Oostwim. Tal 0478 -5103 85 T E-MAIL: arnolinders@uvanadoo.nl Beste leden, 29 november bezoeken wij de Kerstmarkt in Deurne er zijn nog plaatsen vrij en u kunt zich nog opgeven tot 25 november bij M. Raijmakers-Janssen Tel. 582130. Wij vertrekken om 09.30 uur bij Gemeenschapshuis Den Oesterham" 13 December is het weer kienen in zaal Back In Time. 20 December is onze Kerstviering wij komen hier nog nader op terug Het bestuur. Wie is de Grendel! Het trolachtige monster Grendel is een hoofdfiguur in het 8e eeuwse Angelsaksische heldendicht, Beowulf, dat de strijd van Beowulf tegen Grendel verhaalt. Grendel tiranniseert al jaren Heorot. de burcht van de Deense koning. Als Beowulf hoort van de moorden van Grendel, komt hij te hulp. Tijdens de overnachting in Heorot verrast Grendel een van de slapende mannen, scheurt hem open, drinkt zijn bloed en verslindt hem. Als hij daarna Beowulf wil grijpen, rukt deze Grendel een arm af en doodt hem. Later doodt Beowulf de moeder van Grendel. A.F.G. Oudenhoven 06 41 19 21 72 21

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 21