DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM. NOBELNIEUWS NOBEL ALGEMENE LEDENVERGADERING EN JUBILEUMFESTIVAL IN ROERMOND. Thema-avond: "Ismakogie" Datum: Plaats: Aanvang: dinsdag 8 november 2005 d'n Oesterham, Oostrum 20.00 uur Op dinsdag 8 november a.s. zal mevr. Albers een lezing geven over Ismakogie. Ismakogie is een Westerse bewegingsleer, die ontwikkeld is door professor Anne Seidel uit Wenen. Het doel van Ismakogie is door middel van oefeningen alle spieren - ook die van het gezicht- en alle gewrichten van het lichaam weer op de juiste wijze te leren gebruiken volgens de regels van de natuur. Op basis van een brede anatomische kennis ontwikkelde Anne Seidel een logisch systeem van oefeningen c.q. bewegingen die rekening houden met de fysiologische processen van het lichaam. Uw lichaam leert weer te functioneren met minimale krachtsinspanning, wat de doorgaans overbelaste wervelkolom, nek en schouders onmiddellijk ten goede komt. Zo kunt u tijdens de dagelijkse drukte om u heen met behulp van Ismakogie in alle rust actief en verantwoord in beweging zijn. Op 24 november a.s. is de Algemene Ledenvergadering en Jubileumfestival in Roermond. Alle leden zijn van harte welkom op deze feestelijke ledenvergadering ter ere van het 75-jarig jubileum. De Algemene Ledenvergadering is van 15.00 uur tot 17.00 uur in de theaterzaal van de Oranjerie in Roermond. Aansluitend start het jubileumfestival in de hal en in de andere zalen van de Oranjerie. Tot ongeveer 21.00 uur wordt er een wervelend programma geboden met muziek, workshops, leuke stands en de mogelijkheid tot deelname aan een buffet. Reserveer deze datum in uw agenda en mis het jubileumfestival niet. Zaterdag 22 oktober was er een wedstrijd in Wanroij. Jeanine Huijbers nam hieraan deel met haar pony Kelsey in de klasse Z1. Ze behaalde een prachtige 1e prijs met 189 punten. Op zondag was er een selectiewedstrijd in Velden. Klinte de Rijck nam hieraan deel op haar pony Hollanda S in de klasse CL2 in handicap met de klasse BL2. Ze won de 1e prijs met maar liefst 185 punten. Ook Jolein Coopmans reed een mooie proef met haar pony Mistral in het BL2 en behaalde daarmee een 5e prijs met 171 punten. Proficiat. Maandag 7 november om 17.30 uur worden alle leden op de Wanssumseweg verwacht voor de jaarlijkse oliebollenactie. Urvilmrg sihoil«k vrouwennetwerk Al 75 Jaar dé sleutel naar de toekomst

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 15