Dorpsraad Oostrum werkt samen met u aan een dorpsvisie, een Dorps-Omgevings-Programma (DOP) Het DOP is klaar!! Uitgifte 6 vrije kavels in Oostrum-Oost 0STRUM kPSRAAD Stichting Dorpsraad Oostrum Oostrum, 1 oktober 2005 Aan de inwoners van Oostrum, Op donderdag 29 september 2005 hebben wij onze laatste bijeenkomst gehad over het DOP. We hebben toen het concept gepresenteerd. Het concept-DOP hebben we toegelicht en de belangstellenden hebben de mogelijkheid gehad hun reactie te geven. Overeenkomstig het plan van aanpak zullen we het DOP op dinsdag 11 oktober 2005 in de vergadering van de dorpsraad vaststellen en overhandigen aan de gemeente Venray. We zullen zorgen dat u allen kennis kunt nemen van de inhoud. In een volgend Oostrums weekblad en via de website zullen wij u informeren hoe u in het bezit kunt komen van het Oostrumse DOP Het ligt in de bedoeling om regelmatig uit het DOP te publiceren in het Oostrums weekblad en op de website. De volgende stap in het geheel is het uitwerken van de in het Dop genoemde projecten. Dit is nog een hele klus waarbij met name andere instanties betrokken zijn. Ook hier zullen wij over publiceren, zodat u op de hoogte bent. Gaarne wil ik allen die een bijdrage hebben geleverd aan de totstandkoming van het Dop namens de Dorpsraad van harte danken. U zult zien dat we trots mogen zijn op het resultaat. Zoals u al heeft kunnen lezen in het Oostrums weekblad en in Peel en Maas worden in het plan Oostrum-Oost 6 particuliere bouwkavels uitgegeven door de gemeente. -De uitgifte van bouwkavels geschiedt middels een notariële loting. Deze loting is door de gemeente Venray al aangekondigd in weekblad "Peel en Maas" en het "Oostrums Weekblad" van vorige week, de dorpsraad heeft de aankondiging ook op hun website geplaatst. www.dorpenvenrav.nl Wilt u de spelregels nog eens nalezen kijk dan in Peel en Maas en Oostrums Weekblad van vorige week of raadpleeg de website. Namens de Dorpsraad Oostrum J.M. Linskens Voorzitter. Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478)51 15 13

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 1