EEN BLOEMETJE VOOR DE MANTELZORGER 25 jaar Aostrumse Zangkompeneej Prijsvraag: Wie kent nog de namen van de eerste leden van de Aostrumse Zangkompeneej. Hieronder volgende juiste namen: 1Arie Vermeulen 2. Ton Dirven 3. Thijs v.d. Mortel 4. Frank Rateland 5. Gerrit Claassen 6. Stef Soulimans 7. Toon Jeuken 8. Wil Wijnhoven 9. Jac.Rijs 10. Pierre Driessen 11. Wim Volleberg 12. Piet Daniels 13. Nol Linders 14. Math Laurensse 15. Harry Bruysten 16. Joost Truijen 17. Rob Kamphorst. Ter verdere vermelding: het koor telt 6 jubilarissen welke vanaf de oprichting deel uitmaken van de Aostrumse Zangkompeneej en wel: Th. v.d.Mortel, P. Daniels, W. Volleberg, J. Rijs, G. Claassen en A. Jeuken. Een welverdiende onderscheiding wegens trouw lidmaatschap werd hen uitgereikt tijdens de feestelijke herdenking van het jubileum op zondag 18 september j.l. Bent u iemand die om welke reden dan ook zorg nodig heeft en ontvangt? Is er iemand in uw naaste omgeving die met enige regelmaat voor u klaar staat? Wij bedoelen geen hulpverleners of vrijwilligers van organisaties, maar partners, vader, moeder, zoon, dochter, goede bekenden. Mensen die vanuit een persoonlijke relatie met u zorg verlenen aan u of iemand die u kent. Wilt u deze persoon eens een keer verrassen met een bloemetje? Laat het ons dan weten en bel naar het Steunpunt voor mantelzorg bij u in de buurt. Vertel ons om wie het gaat, wat uw relatie met deze persoon is en wat diegene voor u doet of voor die ander doet. Dan zorgen wij ervoor dat deze mantelzorger in de BLOEMETJES wordt gezet! Er zijn een beperkt aantal (gratis) bloemetjes te verdelen. De aanmeldingen worden in volgorde van binnenkomst behandeld. U kunt zich tot 31 oktober telefonisch aanmelden bij Synthese: De gelukkige prijswinnaars zijn: Harry Holtackers Westerthienweg 11 Oostrum en Pierre Driessen Mgr. Hanssenstr. 63 Oostrum. Beide heren zullen (of hebben reeds) een kleine attentie ontvangen. UnitVenray 0478-517317 Unit Horst 077-3978500 Unit Bergen 0485-348080 AoStrumse Zangkompenesj

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17