Notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 28 juni 2005 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening De Voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld 3. Ingekomen Stukken (nrs 224 t/m1252) en Uitgaande Stukken (nrs. 31 t/m/ 34) en verdere mededelingen Opdracht groenonderhoud van Gemeente Venray doorgezonden naar ouderenvereniging Bevestiging van Kern met Pit over inschrijving leefbaarheidswedstrijd Kern met Pit Er is een antwoord ontvangen van de gemeente Venray over suggesties m.b.t. locatiekeuze nieuwe sporthal. Plannen m.b.t. multifunctineel centrum op Sportpark de Wieëen hebben de voorkeur. Er is een antwoord ontvangen van de gemeente Venray betreffende de inbreng van de Dorpsraad bij toekomstige nieuwe straatnaamgeving. Uitnodigingen voor bijeenkomst op 9 november a.s. bij de Wendel over gang van zaken en de ontwikkelingen. Hieraan zal o.a. vertegenwoordiging van commissie Maatschappelijke Diensten gehoor geven. Nota van de gemeente Venray betreffende de procedure bij uitgifte van bouwkavels voor de gevallen waarin kavels "over" zijn. Uitnodiging opening natuurgebied "Leunse Paes"op 1 juli 2005 Brief ontvangen van de Gemeente Venray betreffende de aanvraag provinciale subsidie t.b.v. pilot Dorpsomgevingsprogramma's Brief verzonden waarin opdracht verstrekt wordt voor de ontwerpfase van "kunstwerk" voor het dorpsplein in Oostrum 4. Notulen Openbare vergadering d.d.. 10 mei 2005 p.1, punt 4: snoeiwerkzaamheden aan leilindes bij bolwerk, signaal aan commissie p.2, punt 7: Afsluiting Oostrums Veld zodanig dat er slechts beperkte doorgangsruimte is De notulen worden goedgekeurd en ondertekend door de voorzitter en de secretaris. Notulen Interne vergadering d.d. 26 mei 2005 Geen op of aanmerkingen 5. Voortgangsrapportage Dorpsomgevingsprogramma (DOP) De enquêtes zijn inmiddels opgehaald door leden van de Dorpsraad. Van de 705 rondgedeelde enquêtes zijn er in totaal 478 enquêtes retour gekomen (=67,8%). Op dit moment is de werkgroep volop bezig om de resultaten te verwerken en het rapport samen te stellen. In verband met de vakanties is besloten om na de vakantieperiode de uitkomsten te presenteren in een openbare bijeenkomst. 6. Samenstelling Commissies Door benoeming van Dhr A. Hogeboom als nieuwe secretaris (als opvolger van Dhr S. Arts) is ook de deelname aan de commissie Middelen en commissie Stedelijke Ontwikkeling overgegaan. Dit zal samen met de benoeming van Dhr. M. arts als waarnemend voorzitter, worden gewijzigd op de site en in de interne administratie. 7. Wandelpaden Oostrum Het voorlopige resultaat van de werkgroep die zich bezig houdt met de samenstelling van de Wandelpaden Oostrum heeft geresulteerd in een eerste samenstelling van een wandelroute. In afwachting van subsidie vanuit de provincie, worden er pas dan verdere acties ondernomen. Vanuit het Dorpsradenoverleg zal vanwege uniformiteit (o.a. bewegwijzering) nadere invulling hieraan worden gegeven om tot een wandelpadennetwerk binnen de gemeente Venray te komen.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3