GEZINSMIS COMMISSIE 34° jaargang nr. 27 7 juli 2005 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@Planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. De gezinsmis commissie sluit met een tevreden gevoel dit schooljaar af. We mochten vele gezinnen begroeten in deze laatste gezinsmis. Het mocht een feestelijke doop worden voor Isabel en Madeion want de Deken riep alle kinderen naar voren. Het geheel zag er prachtig uit. De blokfluiters hebben geweldig hun best gedaan en dat zonder Rieky! Ook het kinderkoor heeft mooie liedjes gezongen, het laatste liedje werd zelfs door Brigitte op piano begeleidt Hartstikke goed! Maud, Jessie en Brigitte hebben keurig voor gelezen en Mara, Christy, Anouk en Britt hebben de altaar tafel klaar gemaakt, knap hoor. En als de kerk dan ook nog goed bezocht wordt gaan we met een voldaan gevoel naar huis. Dinsdag 23 augustus beginnen we met een "opening schooljaar viering"! Rest mij nu nog iedereen namens, Riekske, Lizet, Tiny en Frank een hele fijne zonnige vakantie toe te wensen! Met vriendelijke groet; Liedy Janssen. De laatste gezinsmis van dit schooljaar zit erop. We hebben met z'n allen goed ons best gedaan! Daarom trakteer ik jullie a.s vrijdag op iets lekkers. Omdat we deze dag al vrij hebben, zie ik jullie om 15.30 uur bij de kerk. Ik hoop dat we er met z'n allen kunnen zijn. Wie nog een klapper thuis heeft, s.v.p. meebrengen. Er zijn n.l. een heleboel klappertjes versleten, dus die mogen nu in de vakantie wel vervangen worden.. Allemaal een hele gezellige vakantie toe gewenst en tot ziens op 19 augustus, dan beginnen we weer met repeteren voor de opening schooljaar viering! Maar allereerst tot morgen. Groetjes Liedy. OSTRUMS

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 1