UITGIFTE 6 VRIJE KAVELS IN OOSTRUM-OOST Autochtonen van Oostrum hebben voorrang bij de uitgifte van de kavels. Wie wordt beschouwd als autochtoon? Heeft u of iemand in uw familie/kennissenkring belangstelling, hou dan de publicaties in de gaten. Zoals u wellicht weet zijn er in het plan Oostrum-Oost 6 particuliere bouwkavels te vergeven. Het ziet er naar uit dat deze kavels op niet al te lange termijn door de gemeente Venray zullen worden uitgegeven. Zodra dit definitief wordt zullen wij u direct op de hoogte brengen via het Oostrums Weekblad. Ook zullen wij dit bekend maken via de website www.dorpenvenrav.nl (Oostrum aanklikken). Raadpleeg derhalve regelmatig deze site. Gaarne willen wij u nu reeds op de hoogte brengen van de voornaamste spelregels die de Gemeente Venray hierbij hanteert voor zover deze nu bekend zijn bij de Dorpsraad: De uitgifte van bouwkavels geschiedt middels een notariële loting. Deze loting wordt door de gemeente Venray aangekondigd in weekblad "Peel en Maas" en het "Oostrums Weekblad". (Zoals hierboven vermeld zal de dorpsraad de aankondiging ook op hun website plaatsen.) In deze publicaties staat aangegeven hoeveel kavels en wat voor soort kavels er uitgegeven worden. Tevens staat aangegeven vanaf welke datum inschrijving voor deze loting mogelijk is en wanneer deze inschrijftermijn sluit. Alleen individuele particulieren kunnen zich inschrijven voor de loting. Per paar van (samenwonende) partners mag zich maar één persoon inschrijven. Het is niet mogelijk om mee te loten voor of namens iemand anders. Degene die mee loot is degene die eventueel kan kopen en is ook degene die de woning moet gaan bewonen en gedurende een periode van 3 jaar moet blijven bewonen. De loting geschiedt in het openbaar door een notaris van een plaatselijk notariskantoor. Dat wil zeggen dat er eerst wordt geloot tussen autochtonen van Oostrum en pas daarna wordt er geloot tussen niet-autochtonen van Oostrum. Diegene die thans in Oostrum woont (het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt hier als maatstaf); Diegene die elders woont maar die terugkeert naar Oostrum, na gedurende maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt als maatstaf); Diegene die in Oostrum een functie verkrijgt of deze vervult en derhalve economisch Deelname aan de loting verplicht niet tot aankoop van een kavel. U kunt aan bovenstaande informatieve tekst geen enkel recht ontlenen. Zie ook de publicatie over woningbouw elders in dit blad en lof website Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478) 511513 internet: www.dorpenvenrav.nl gebonden is (hiertoe dient een arbeidsovereenkomst of een verklaring van de werkgever overlegd te worden). 0STRUM

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5