Harmonie brengt Oostrum in Franse sferen! HARMONI °OOSTRUM Op zondag 3 juli is Oostrum in Franse sferen. Deze dag zal in het teken staan van muziek, kunst, wijn en Franse hapjes. Verder zal het 50-jarig jubileum van D'n Oesterham worden gevierd. 's Morgens om 11.00 uur zal het spektakel beginnen met een optreden van de Harmonie, aangevuld met een combo en een zangeres. Hierna zal worden stilgestaan bij het 50-jarig jubileum van D'n Oesterham. Als dit is afgelopen zal de Aostrumse Zangkompeneej op het Dorpsplein een optreden verzorgen. Aansluitend treedt het Leerlingenorkest op. De dag zal rond 16.00 uur afgelopen zijn. Tussendoor kun U genieten van verschillende hapjes en drankjes met een Frans tintje. U kunt ook meekijken met verschillende kunstenaars die hun creativiteit aan ons tonen. Een antieke auto-show hoort natuurlijk ook bij een Franse dag. Vandaar dat er verschillende oude auto's rond het Dorpsplein komen te staan, waar U een kijkje in kunt nemen. Om Frankrijk helemaal naar Oostrum te halen komt er een jeux des boules baan op het Dorpsplein te liggen. Als U wilt deelnemen aan de jeux des boules, kunt U zich opgeven bij Toon van Soest, tel. 0478-583395. Heeft U een creatieve hobby en wilt U die tonen aan de Oostrumse mensen, dan kunt U voor meer informatie bellen naar Willem Verheijen, tel. 0478-585682. Morgen, vrijdag dus hebben we geen repetitie i.v.m. de vierdaagse. Volgende week vrijdag is er wel weer gewoon kinderkoor. Heel belangrijk om alvast thuis op de kalender te zetten; zaterdag 2 juni gezinsmis en op zondag 3 juli kinderkoren festival in Leunen. We hebben nog drie repetities voor de boeg voordat de gezinsmis en het koren festival plaats vindt, dus probeer zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Ik wens jullie allemaal veel wandel plezier toe, met en bij de vierdaagse. Tot volgende week vrijdag! Groetjes, Liedy. Hallo jongens en meisjes! GEZINSMIS Zaterdag 2 juli vindt de laatste gezinsmis van dit schooljaar plaats. Noteert U dit alvast op uw kalender. De komende weken laat de gezinsmis commissie nog van zich horen. Met vriendelijke groet, Liedy Janssen OPGERICHT KINDERKOOR

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5