DAMES ZIJ ACTIEF OOSTRUM. Voor mensen om onder deskundige begeleiding op een gezonde manier Avondwandeling o.l.v. Joof Teeuwen. Datum: Vertrek: donderdag 26 mei. 18.45 uur bij "den Oesterham" Oostrum. Op donderdag 26 mei maken we o.l.v. Joof Teeuwen een avondwandeling door het natuurgebied "Bergerheide". Ook jullie partners nodigen we van harte uit om mee te wandelen. Vanuit "den Oesterham" vertrekken we met auto's richting Bergerheide. Denk aan de muggen!!!!!! Gezinsfietstocht door Midden-Limburg ZijActief Limburg viert dit jaar haar 75 jarig bestaan. Om dit grootst te vieren worden er in diverse regio's van de provincie Limburg activiteiten georganiseerd. Omdat de vereniging al 75 jaar een plek in onze samenleving heeft, wil kring Weert iedereen uitnodigen om het jubileum samen met hen te vieren. ZijActief Kring Weert organiseert speciaal voor het hele gezin op zondag 17 juli a.s. een fietstocht. Vijf verschillende routes leiden de deelnemers door het Midden Limburgse landschap. Onderweg treft de fietser verrassende educatieve en ontspannende stopplaatsen en is op verschillende plaatsen gedacht aan de inwendige mens. Er kunnen routes van verschillende afstanden worden afgelegd. De deelname is geheel gratis, ledereen kan mee doen, jong en oud. Bij alle opstapplaatsen zijn er tevens loten te koop voor de loterij. De provinciaal voorzitster van ZijActief Limburg, Marij Cox, zal om 17.00 bij de centrale opstapplaats, het gemeenschaphuis Baexheimerhof te Baexem, de trekking verrichten. De hoofdprijs is een prachtige damesfiets. Deelnemers kunnen tussen 10.00 uur en 15.00 uur opstappen. De centrale opstapplaats is het Gemeenschapshuis Baexheimerhof in Baexem, maar fietsers kunnen ook starten in Laar bij Café Beej Bertje, in Heibloem bij de kerk, in Haler bij Ons Dorphuis en in Nederweert-Eind bij Café Zaal Bij Lenie. Hun streefgewicht willen bereiken en behouden Fit en vitaal willen worden Hun sportprestaties willen verbeteren Voor informatie, voedingsadvies en vetmeting, BEL Rieky van den Heuvel tel. 0478 - 58 05 82 limbucy iholtek vrouwcnntlwM* Al 75 jaar dé sleutel naar de toekomst HERBALIFE.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 16