OOSTRUMSE SPORTDAG 2005 OP ZONDAG 29 MEI MEEDOEN IS BELANGRIJKER DAN WINNEN! (voorheen stratenvoetbaltoernooi) S.V. Oostrum, TC Oostrum, en de Jeu de Boule vereniging, organiseren weer een gezamenlijke sportdag voor alle inwoners van Oostrum en de leden van hun verenigingen. Het gaat hierbij om een stratenvoetbal-, stratenkorfbal- een tennis en een Jeu de Boule toernooi. De sportdag zal gehouden worden op het Sportpark te Oostrum op zondag 29 mei. De eerste wedstrijden beginnen om 11:00 uur en de laatste wedstrijden eindigen ongeveer om 17:00 uur. Voor ieder toernooi is er een aparte commissie om dit te organiseren. Waar men zich op kan geven is per toernooi verschillend. We proberen in ieder geval gelijk te eindigen. In verband met het 70 jarig bestaan van de S.V.O. word deze dag muzikale afgesloten met een optreden van Aacht vur Elluf. ledereen die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar (op 29 mei) of ouder is kan meedoen. Ook de leden van de S.V.O. en de TC Oostrum, die buiten Oostrum wonen en dan 15 jaar of ouder zijn, kunnen zich hiervoor opgeven. - Het stratenvoetbaltoernooi zal net als andere jaren op kleine veldjes gespeeld worden waardoor minder geoefende spelers zonder problemen mee kunnen doen. Het aantal spelers per team blijft ongewijzigd, namelijk 4 veldspelers en één doelverdediger. - De korfballiefhebbers kunnen zich opgeven voor het stratentoernooi van het korfbal. Ook hierin zullen teams van vier personen tegen elkaar aantreden. - De tennisliefhebbers kunnen zich individueel opgeven voor het tennistoernooi. - Na het succes van vorig jaar is het ook weer mogelijk om mee te doen aan het jeu de boule toernooi. Een ieder kan zich individueel opgeven om aan dit toernooi deel te nemen. Er zal worden gespeeld in doubletten twee tegen twee spelers die door de commissie bij loting zullen worden samengesteld. De wedstrijdregels zullen voor aanvang aan alle deelnemers worden uitgereikt. De aanvang van de eerste wedstrijden zal zijn om 12.00 uur De finale is gepland om circa 17.00 uur. Je kunt je maar voor één toernooi opgeven omdat de schema's van de toernooien door elkaar lopen. Voor deelname aan het voetbal- of korfbaltoernooi kunt u het opgaveformulier invullen en inleveren op het adres volgens onderstaande tabel. Aanmelden kan tot zondag 15 mei! Voor deelname aan het tennistoernooi kunt u het opgaveformulier invullen en inleveren bij Ton Clephas, Geijsterseweg 16. Aanmelden kan tot zondag 15 mei! Opgave voor het Jeu de Boule toernooi kan geschieden tot en met 15 mei door invulling en inlevering van onderstaande strook bij een van de volgende adressen. J. Wilms, Boterbloem 64, Venray, F. van Bergen, Vennenweg 5, M. Künen Watermolenstraat 12. Voor vragen: voetbal: Sjef Claessens, Kogeldistel 16, 5803HM Venray, Tel. 589156, e-mail: sjefcl@home.nl korfbal: Annet Jeucken, Binnenhof 5, 5807BV Oostrum, Tel. 586052, e-mailannetapenpaardje@hotmail.com tennis: Ton Clephas, Geijsterseweg 16, 5807AV Oostrum, Tel. 510536, e-mail: clephas@home.nl jeu de boule: Mathieu Künen, Watermolenstraat 12, 5807BJ Oostrum, Tel. 585186, e-mail: mathieu.kunen@home.nl O

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 10