1ACTIEF JP<h0ll*fc v'ouw"nnetv,*'k Vertrekplaats: Gemeenschapshuis "d'n Oesterham" 8. Overige Collecte 1,00 Beeld O.L. Vrouw van Oostrum 60,00 nsichtkaart 0,50 Kerstkaart 1,00 Opsteken van een kaars 0,50 Trouwkaars en andere kaarsen op aanvraag 9. Bijzonderheden Doopsel, rouw trouw - en jubileumdiensten worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan de minimum kerkbijdrage in de twee voorgaande jaren. Wanneer de gemiddelde kerkbijdrage over de twee voorgaande jaren beneden de minimale bijdrage ligt, wordt de feitelijk ontvangen bijdrage in mindering gebracht op het verschuldigde bedrag. Een trouwpaar, al dan niet in onze parochie wonende, komt voor de vrijstellingsregeling in aanmerking, indien de ouder conform vastgestelde norm deelneemt aan de kerkbijdrage in Oostrum. Indien een van de ouders niet in onze parochie woont en niet deelneemt aan de kerkbijdrage van onze parochie, doch de andere ouder wel, dan geldt voor het in onze parochie wonende trouwpaar de vastgestelde twee - jaren - regeling. Aan deelnemers van de kerkbijdrage bij de parochie van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum wordt op het tarief voor het vestigen van het eerste grafrecht, een korting verleend ter grootte van de kerkbijdrage over de laatste vier jaren voorafgaande aan het overlijden. De minimale kosten voor 2005 blijven echter 300,00 Het kerkbestuur O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. Januari 2005. E Dames ZijActief en OVB Oostrum. UITSTAPJE naar Amsterdam. Er zijn nog zo'n 10 plaatsen vrij in de bus. Wij nodigen introducé's, partners en O.V.B.-leden van harte uit om met ons mee te gaan. Datum: Dinsdag 26 april Vertrek: 8.00 uur Thuiskomst: 21.30 uur Kosten: 50,- p.p. (a.u.b. overmaken op rek.nr. 1400.93.613 Rabobank). Dit is incl. buskosten, koffie, gebak, bezoek "Arena", wandeling en diner. De kosten voor de introducé zijn 55,- p.p. Opgave: z.s.m. bij Ine Thielen, tel. 589027. We vertrekken om 8.00 uur richting Amsterdam met onderweg een koffiepauze in Veenendaal. Na aankomst in Amsterdam, 11.00 uur, brengen we een bezoek aan de World of Ajax Tour in "Amsterdam Arena" en het Ajax museum. Aansluitend vertrekken we om 12.45 uur naar het centrum van Amsterdam, waar u na aankomst op eigen gelegenheid kunt lunchen. Van 15.00 - 16.30 uur maken we o.l.v. een gids, een wandeling over de Amsterdamse wallen en door de Jordaan, waarna we om 17.00 uur richting Zeeland vertrekken om de dag af te sluiten met een diner in "Het Witte Huis". m m yry Limburg Al 75 Jaar dé sleutel naar de toekomst

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5