XXKKXKXKXXXXXXXXXXXKXXXXXXXKXXXXXXXXXX Dag mensen van heel Oostrum, Het is weer tijd voor de jaarlijkse Grote Eieractie van A.D.O.R. Het lijkt op dit moment nog hartje winter maar over een paar weken is het toch echt al Pasen. Dat betekent dat het weer tijd is voor onze jaarlijkse Eieractie. In de week van 7 maart en 14 maart komen de kinderen van A.D.O.R. aan de deur om uw bestelling van de (rauwe) eieren op te nemen. De eieren kosten per 10 stuks €1,20 (wat bij de kinderen tijdens het bestellen betaald dient te worden)._De eieren worden op vrijdag 25 MAART bii u thuisbezorgd door de leiding en het bestuur van A.D.O.R. De opbrengst van deze actie gebruiken we om iets leuks te gaan doen met alle kinderen van A.D.O.R. of om bv. Knutselspullen aan te schaffen, ledereen eieren bestellen dus!!! Allemaal alvast bedankt!! Groetjes kinderen, leiding bestuur A.D.O.R. TCO TENNISLESSEN Voor alle leden zowel junioren als senioren bestaat ook dit jaar weer de mogelijkheid voor het volgen van tennislessen. Dit onder deskundige leiding. De 1ste les start meteen de 1ste dinsdag van april. Eerst gaan we van start met de jeugd direct gevolgd door de senioren. De kosten liggen in lijn met voorgaande jaren. Indien je interesse hebt wilt u zich dan aanmelden en wel: Jeugd bij Henny van Dijck tel.: 580160 Senioren bij Ton Clephas tel.: 510536 OPENINGSTOERNOOI HALLO JONGELUI Nog een paar weekjes, dan starten wij weer met het nieuwe tennisseizoen. Eerst starten wij met een openingstoernooi en wel op 3 april de jeugd tot 15 jaar wordt allemaal ingedeeld. Kun je niet dan graag afmelden voor 27 maart. Afmelden is verplicht (niet vergeten). Hopelijk doet er veel jeugd aan mee, pak snel je pen en vul snel je naam in en lever het briefje voor 27 maart in bij: Daniella Altink, jofferspas 15 of Henny van Dijck kloosterstraat 15 jeugd?ves&\\v$<Cncj'

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 15