Bloemstuk voor Pasen fTv Kw NOBEL NOBELNIEUWS OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames O.V.B. Datum maandag 21 maart 2005 Tijd 20.00 uur Locatie Gebouw van A.D.O.R. Wittevrouwenstraat Oostrum Dames, we gaan onder leiding van Rieky en Jo een bloemstuk maken voor Pasen. Graag hiervoor meebrengen: Aardappelmesje, snoeischaar en eventueel een draadtang. 1 bos appelblad of 45 klimopblaadjes van ongeveer 5 cm. lang. Buxus, coniferen groen, kronkelwilg enz. 4 of 5 roosjes, blauwe druifjes eventueel andere kleine bloemen. Een doosje etalage spelden of knopspelden met metalen knop). Paasdecoratie's b.v. veertjes, eitjes enz. U kunt zich hiervoor van 10 t/m 14 maart a.s. opgeven bij: Jo Swinkels Tel.: 582656 P.s. de eigen bijdrage voor deze avond is 3.00 dit is inclusief de koffie, tempex bol, oase en plastic beker. Het bestuur Dag mensen van heel Oostrum, Het is weer tijd voor de jaarlijkse Grote Eieractie van A.D.O.R. Het lijkt op dit moment nog hartje winter maar over een paar weken is het toch echt al Pasen. Dat betekent dat het weer tijd is voor onze jaarlijkse Eieractie. In de week van 7 maart en 14 maart komen de kinderen van A.D.O.R. aan de deur om uw bestelling van de frauwel eieren op te nemen. De eieren kosten per 10 stuks €1,20 (wat bij de kinderen tijdens het bestellen betaald dient te worden)..De eieren worden op vrijdag 25 april bii u thuisbezorgd door de leiding en het bestuur van A.D.O.R. De opbrengst van deze actie gebruiken we om iets leuks te gaan doen met alle kinderen van A.D.O.R. of om b.v. Knutselspullen aan te schaffen. ledereen eieren bestellen dus!!! Allemaal alvast bedankt!! Groetjes kinderen, leiding bestuur A.D.O.R. 6 maart was er een wedstrijd in Ven-Zelderheide. Loes reijnders heeft na het rijden van een erg mooie proef in het L1een 2e prijs weten te behalen met 158 punten. Ook Juliet Willens deed het erg goed want zij behaalde in de klasse BL1 een prachtige 1e prijs met 165 punten. Proficiat /eug<ive^en^0'

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 13