Aege Bóilum Live Zo. 6 maart *Jeugdfestival Play-it te IJsselsteijn 09.30u. Vertrek vanaf gemeenschapshuis 10.00u. Aanvang repetities 15.00u. Concert Ma. 7 maart 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 20.00u. Orkest Wo. 9 maart 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Tamboerkorps Agenda maart: 12 mrt. Aege Bojjum Live 13 mrt. Serenade 17 mrt. Bestuursvergadering 29 mrt. Flessenactie Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen De voorverkoop is officieel nog niet afgelopen, maar alle kaarten voor Aege Bojjum Live zijn UITVERKOCHT!!!!! Dat wil dus zeggen dat er ook aan de entree geen kaarten meer verkocht worden. De collecte van Amnesty International, die van 20 februari t/m 26 februari 2005 in Oostrum werd gehouden, heeft 486,40 euro opgebracht, dit dankzij de enthousiaste inzet van 13 collectanten en de positieve respons van de bewoners van Geysteren. De opbrengst van de collecte gebruikt Amnesty International voor het bestrijden van schendingen van mensenrechten; werken voor de vrijlating van mensen die alleen vanwege hun mening gevangen zitten, werken tegen marteling en onmenselijke behandeling in gevangenissen, werken tegen schendingen van de rechten van vrouwen, enz. Amnesty International is een wereldwijde organisatie en de Nederlandse afdeling steunt zoveel mogelijk het werk van afdelingen in andere landen, die financieel minder kansen hebben. Een gedeelte van de opbrengst is ook bestemd voor de bestrijding van de onkosten van de groep Amnesty Peel Maas. De collecte is voor Amnesty van groot belang. De menserechtenorganisatie is volstrekt onafhankelijk en voor haar werk grotendeels afhankelijk van giften van particulieren. Meer informatie over het werk van Amnesty International en van Amnesty Peel Maas kunt u vinden op www.amnestv.nl en www.amnestvpeelenmaas.nl

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5