Collecte Hersenstichting Nederland In de week van 27 Februari t/m 5 Maart 2005 Uw bijdrage gaat naar het wetenschappelijk onderzoek, verbetering van de zorg en voorlichting op het gebied van hersenaandoeningen en psychische ziekten. Het thema voor de komende collecteweek is: Hersenziekten en psychische aandoeningen bij kinderen Coördinatiepunt Koos Kunen Tel. 585186 Play-it 06-03-'05 Venray De Federatie van Muziekgezelschappen Venray organiseert op zondag a.s. 6 maart een Play-It. Dit is een muzikaal spektakel waaraan zo'n 300 jonge muzikanten uit de gemeente Venray deelnemen. Uit deze 300 muzikanten zijn zowel een fanfare, als een harmonie als een drumkorps geformeerd Vanaf zondagmorgen 10.00 uur zullen deze korpsen repeteren in de 'Smelehof, de'Pilot' en 'de Houtwerf te Ysselsteyn. De orkesten staan onder leiding van een drietal docenten van het Kunstencentrum Jerusalem Geert Jacobs, Frank Steeghs en Jan Voermans. Om 15.00 uur volgt de presentatie in de 'Houtwerf' (Roelanzia) (Zaal open 14.30u De gespeelde werken worden aangekondigd door Dhr. Eugène Clermonts. Zowel de repetities als het concert zijn vrij toegankelijk. De te spelen werken: Harmonie o.l.v. Geert Jacobs Carnaval Festival Hermans arr. Moreau K3 special Wiels/Gillis/Vande Putte arr. Minnebo Disco Lives Gibb/Fekaris e.a. arr. Vinson Hang on Sloopy Russel/Knight arr. Edmondson Fanfare o.l.v. Frank Steeghs Do Re Mi John/Rice arr. Bernaerts The Lion King Rogers/Hammerstein arr.Kuijpers Go West Morali/Belolo/willis arr. Sebregts Slagwerkgroep o.l.v. Jan Voermans 3e Divisie Mars J. Berghs Mystery H. Mennens Oil Barrel Beat L. Camp Blik op Toekomst H. de Boer Gezamenlijk Werk: Blockbuster Percussion J. Curnow

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3