DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM. REDfikTtE Betaling abonnementsgeld Indien u toestemming heeft gegeven tot het automatisch incasseren van uw abonnementsgeld dan is dit eind januari van uw rekening afgeschreven. Is dit niet het geval dan wordt u verzocht om voor 1 maart 9 euro over te maken naar 128144912 met als betalingskenmerk uw adres! Eten op het Valuascollege. Datum: woensdag 16 februari 2005. Vertrek: 16.45 uur verzamelen bij "d'n Oesterham" Oostrum Kosten: ongeveer 10.00 p.p. (excl. drinken) Opgave: vóór 9 februari bij Ine Thielen (tel: 589027) We worden tussen 17.00 en 17.15 uur verwacht op het Valuascollege (Hamert 11te Wellerlooi. Daar wordt ons om 17.30 uur in het restaurant een 3 of 4 gangendiner geserveerd. Om 16.45 uur vertrekken we gezamenlijk vanaf "d'n Oesterham" in Oostrum. U kunt zich t/m dinsdag 8 februari a.s. opgeven bij Ine Thielen, tel: 589027. Geef tevens aan Ine door of u kunt rijden. Hallo jongens en meisjes van A.D.O.R., Het nieuwe jaar is nog maar net begonnen maar toch is het alweer bijna tijd voor carnaval. Natuurlijk ook dit jaar weer een knalfeest bij A.D.O.R. Wij hopen dat jullie allemaal op vriidaa 4 februari samen met ons er weer een te gekke carnavalsdisco-avond van gaan maken. Samen met de jeugdprins, vorst, nar en de jongedames van de raad van elf. Voor diegenen die het best verkleed is, staat een mooie prijs klaar. Om 18:30 uur barst het feestgedruis los en om ongeveer 20:00 uur worden jullie eruit geveegd, ledereen die bij A.D.O.R. zit, is welkom en mag een broertje, zusje, vriendje of vriendinnetje meenemen die nog op de basisschool zit. Spuitbussen, knallertjes en confetti laten jullie liever thuis. Ranja, fris, snoep en chips is te koop. Met een euro of 2 heb je al meer dan genoeg. We hopen dat jullie allemaal komen. Tot vrijdag 4 februari. Groetjes leiding bestuur A.D.O.R. \jANbE atholiek vrouwennetwerk Al 75 jaar dé sleutel naar de toekomst r

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 19