R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Agenda 2005 Actie Kerkbalans 2005. Aan het begin van een nieuwjaar vragen de gezamenlijke Christelijke Kerken in Nederland aandacht voor de financiële situatie door middel van de actieKerkbalans Dit jaar is het motto: "Overal en Dichtbij". Zoals gebruikelijk sluit ook onze parochie zich bij deze actie aan. Immers, onze parochie is "dichtbij": Als U iets te vieren heeft, maar evenzeer bij het afscheid van een dierbare overledene. Samen vormen wij de "parochie Oostrum". De actie kerkbalans 2004 is het afgelopen jaar succesvol verlopen. Van ruim 406 gezinnen mochten wij een vrijwillige bijdrage ontvangen. Dat vertegenwoordigde een geldbedrag van 30.343,00. Een voortreffelijk resultaat! Wij zijn U dan ook zeer erkentelijk voor Uw bijdragen. Dat betekent dat binnen onze parochie ruim 60 van de gezinnen deelneemt. Dat stemt ons tot vertrouwen in de toekomst. Ruim 80 van de deelnemers voldoet de bijdrage via automatisch incasso, naar keuze per maand-kwartaal - halfjaar-jaar. Ook het komende jaar hopen wij op de medewerking van velen van U te mogen rekenen. Deze week (week 3) ontvangt U weer de bekende enveloppe van ons. In week 4 en/of 5 komt een aantal vrijwilligers de retourenveloppe met deelnameformulier weer bij U ophalen. Wilt U deze enveloppe gereed leggen Bij voorbaat dank! Namens het kerkbestuur en de Administratie Kerkbijdragen: J. Janssen, Stationsweg 138a 5807 AD Oostum;tel. 58 35 55. JANUARI 20 januari 22 januari 25 januari 25 januari 26 januari 29 januari Jaarvergadering Kienen Jaarvergadering buurtvereniging Klingelbal Jeugdprinsenbal Jaarvergadering Jaarvergadering KBO OVB V.D.S. CV de Karklingels Zijactief CV de Karklingels FEBRUARI 01 februari Osteopathie 03 februari Carnavalsviering met Aostrumse Zangkompeneej 05 februari Receptie prins 06/7/8 februari Carnaval 15 februari Kienen 16 februari Etentje Valuas College OVB KBO CV de Karklingels Zijactief KBO

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3