I Marcel Linskens uitgeroepen tot a H© k: Pr/ns Marcel II van C V' "De Karklin9els"- In een bomvolle Oesterham is afgelopen zaterdag afscheid genomen van Prins Rob I. Prins Rob I kende een kort maar heftig seizoen. Hij bedankte iedereen die dit voor hem geweldige seizoen mogelijk hadden gemaakt en wenste zijn opvolger veel succes toe. Nadat Prins Rob I door de ceremoniemeester was ontdaan van de mantel, steek, medaille en scepter nam de AAP de regie over. De bühne was omgebouwd tot studio Robspijkers. Een aantal bekende onderdelen van het programma Kopspijkers passeerde de revue. Ook het bekende spijker meppen werd gespeeld. Rob I kende bijna alle antwoorden op de vragen die in een aantal schitterende filmpjes verpakt waren. Afgesloten werd met het lied "Bloed zweet en tranen" van André Hazes geweldig gezongen door AAP Rob I. Na een korte pauze werd er overgeschakeld naar studio 22 voor het spel wie van de drie. Deze keer draaide alles om het getal 3. Het decor werd gevuld door drie kleine kleutertjes, K3, de drie musketiers en als laatste de drie koningen. De kandidaten waren dit keer drie prinsen van Aostrum, Lull en D'n Boshuuze en het panel bestond uit de drie VIP's Marcel Holtackers, Jurgen van Soest en Toon van Goch. Na een aantal vragen kozen de panelleden hun kandidaat. Quizmaster Bas Emmink zorgde voor de ontknoping en zo werden de eerste adjudanten in Oostrum Rien Janssen en Berry Oudenhoven gepresenteerd, met aansluitend nieuwe Prins Marcel II. Nadat Prins Marcel II door Ceremoniemeester Hans Holtackers was voorzien van medaille, mantel, steek en scepter, richtte Prins Marcel II zich tot zijn onderdanen waarin hij aangaf dat de carnaval niet gemaakt wordt door de prins maar door iedereen samen. Verder herinnerde Prins Marcel II Eric Weijers aan zijn eerdere uitspraak dat wanneer Marcel prins zou worden hij als nar terzijde zou staan. Eric nam dit sportief op en het narrepak werd snel bij Tonny van de zolder gehaald zodat we dit jaar weer helemaal compleet zijn. Na de gebruikelijke prinsedans met zijn echtgenote Annemarie volgde vele felicitaties. Onder de klanken van "Puppies Huisorkest" werden er nog enkele uurtjes uitbundig carnaval gevierd. Als laatste werd de residentie in Café-Zaal "Back in Time" in aanwezigheid van vele carnavalsvierders geopend door Vorst Bas en Prins Marcel II. Al met al kunnen we terugkijken op een geslaagd prinsebal mede dankzij de AAP, Puppies Huisorkest, en natuurlijk de vele vrijwilligers. Bedankt hiervoor!!! t -3 dua ]W »v-v

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3