Notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 9 november 2004 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening De heer Arts opent om 20.00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. De heer Arts vervangt deze vergadering de voorzitter de heer Linskens. 2. Vaststellen agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen De informatieavond van Wonen Venray en Hurks bouw vastgoed die gepland stond op 16 november is verschoven naar donderdag 9 december. De reden hiervan is dat eind november het stedenbouwkundig plan wordt besproken met de Gemeente Venray. De Sparrendreef wordt gerenoveerd. De huidige wegversperringen worden verwijderd en vervangen door verplaatsbare verkeersremmers. Wethouder Driessen heeft hiervoor zijn goedkeuring verleend. Het rabo-project 'renoveren podium Oesterham' is gereed. Ook financieel is dit afgewikkeld. Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray: uitnodiging voor de dag van de vrijwilliger op 20 november van 10 tot 15 uur. Op 28 oktober jl. is de oprichtingsakte gepasseerd van de Stichting Historische Kring Oostrum en Spraland. Kort samengevat is de doelstelling van deze stichting: het verzamelen in eigendom c.q. in bruikleen van voorwerpen, documenten; het bevorderen van de kennis, geschied- en oudheidkundig onderzoek Oostrum betreffende. Het bestuur bestaat uit: de heer J. van Goch (voorzitter), de heer J. Janssen (secretaris/penningmeester), de heer J. Linskens, de heer W. Moorrees en de heer G. Martens. Stichting de Marke: uitnodiging voor de vergadering op 23 november 2004. De stichting beheert de gemeentebossen van Venray. Onlangs heeft verlenging plaatsgevonden van de beheerovereenkomst: dit zal worden toegelicht op de vergadering van 23 november a.s. De Boerderijroute is een succes. Een nieuwsbrief over Anti Discriminatie Beleid is ontvangen. De commissie Maatschappelijke Diensten zal zich beraden of zij hier iets mee wil gaan doen. 4. Notulen van de openbare vergadering d.d. 7 september en de interne vergadering d.d. 12 oktober 7 september punt 4, pag.1: er heeft nog geen gesprek plaatsgevonden tussen de Gemeente, Iduna en de dorpsraad in het kader van het beheer en onderhoud van de Watermolen. Punt 4, pag.1: de kiosk in het stationsgebouw is nog niet geopend. 12 oktober punt 11, pag.3: de heer Frederix heeft in het actiecomité TBS een toelichting gegeven op de voortgang van het veiligheidsonderzoek, niet op de uitkomsten. 5. Commissie Middelen Notulen dorpsradenoverleq d.d. 4 oktober en verslag 1 november 1 november: de kerstboomverbranding is besproken. De commissie Stedelijk Beheer zal dit oppakken. Er wordt gezocht naar een betere locatie dan vorig jaar. Ook de kermis is op deze vergadering besproken.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5