ORPSRAAD Informatieavond Woningbouw Oostrum Oost Verlegging komgrens Dus opgelet bij deze nieuwe situatie Stichting Dorpsraad Oostrum De informatieavond van donderdag 9 december j.l. is uitzonderlijk goed bezocht. Bijna 200 mensen hebben zich in "den Oesterham" laten informeren over de ontwikkeling in dit deel van Oostrum door Projectontwikkelaar Hurksbouw, Gemeente Venray en woningcorporatie Wonen Venray. Zoals gesteld werd zal naar verwachting in januari 2005 gestart worden met de zo genaamde art 19 wro procedure, die nodig is om het bestemmingsplan ter plekke te wijzigen. Als de procedure, binnen de normale termijnen die daar voor staan, kan worden afgerond dan zal volgens Hurksbouw in september 2005 gestart kunnen worden met de bouw van de geplande 46 woningen. Het project wordt als een geheel uitgevoerd en bestaat uit 36 koopwoning in verschillende typen, kavelgrootte en prijsklassen en 10 huurwoningen die door Wonen Venray verhuurd zuilen worden. Ook zal de Gemeente Venray, zodra de art. 19 wro procedure is afgerond, 6 vrije bouwkavels uitgegeven. Zodra dit aan de orde is zullen wij u hierover meteen informeren. Intussen hebben veel mensen van de mogelijkheid gebruik gemaakt om zich in te schrijven als geïnteresseerde. Deze mensen zullen t.z.t door Hurks Bouw Vastgoed worden geïnformeerd. Omdat de die avond de formulieren, waarop men de belangstelling voor een woning kon aan geven, op waren treft u elders in dit Oostrums Weekblad het inschrijfformulier aan. U kunt dit formulier desgewenst opsturen naar Hurks Bouw Vastgoed Postbus 671, 5600 AR, Eindhoven. Tijdens de presentatie van het plan werd de fictieve naam dorpstraat gebruikt. Mogelijk weet u echter dat destijds bij de aanleg van de Ghünebeek ook al de ander straatnamen door de Gemeente Venray, in overleg met de Dorpsraad, zijn vastgesteld. In de nieuwe fase komen er drie straatnamen bij te weten: "de Horick", "het Gevlecht" en "EijckenhofDe straatnamen zijn gerelateerd aan vroeger voorkomende benamingen van gebieden in Oostrum. Mede gezien de overweldigende belangstelling zal de Dorpsraad, binnen haar mogelijkheden, druk op de ketel blijven houden om dit plan zo snel mogelijk te realiseren. Wij blijven u uiteraard informeren over de verdere ontwikkeling. U heeft intussen gemerkt dat borden van de komgrens van Oostrum op de Mgr. Hanssenstraat een twintigtal meters richting rotonde zijn verplaatst en wel bij de nieuwe onderdoorgang van de Oostrumse beek. Met deze verandering is tevens de verkeerssituatie bij deze wegversmalling aangepast c.q. omgedraaid. Het verkeer vanaf de rotonde heeft voortaan vrije doorgang ten opzicht van het verkeer komende uit Oostrum. Randenrade 50 5807 BM OOSTRUM tel. (0478) 584114 STRUM

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5