R.K. Parochie 0.L* Vrouw Geboorte^ Oostrym, Beste parochianen, Aanstaande zondag, 24 oktober, wordt Harrie Jenneskens 80 jaar. Hij werkt al een mensenleven lang in de Kongo. Over enkele weken keert hij weer terug naar Kongo. Je moet maar durven op je tachtigste. De opbrengst van de collecte die dag zal voor hem zijn. Geeft U met milde hand. Je kunt een oude grijsaard niet met lege handen de woestijn in sturen. Misschien dat we hem voor het laatst in ons midden zien. Als je 80 bent ga je niet de maanden of jaren tellen, maar de dagen. We bewonderen de moed van Harrie om niet voortijdig achter de geraniums te gaan zitten, maar er moedig weer op uit te trekken. Geef zondag dus met gulle hand. Pastoor Piet Hoedemaeckers. Verwijdering Grafmonumenten R.K. Begraafplaats Trans Cedron te Oostrum Het bestuur van bovengenoemde begraafplaats is voornemens om over te gaan tot verwijdering van grafmonumenten en grafbeplanting van de hierna te noemen graven in verband met het niet tijdig verlengen van de huurtermijn. Ten aanzien onderstaande graven is het niet mogelijk gebleken de namen en de adressen van de nabestaande te achterhalen of hebben nabestaande niet gereageerd op een verzoek tot verlenging van de huurtermijn of verwijdering van het graf. Naam Jaar van overlijden Grafnummer P.J. van Soest en Anna Maria Willems Onbekend 27.07 Rutten Petrus Hendrikus echtgenoot van Carolina Kleuskens 14-11-1980 35.06 Christaan Stappers echtgenoot van Regina van Aarsen 1946 20-06-1976 31.07 31.08 Johanna Nijssen echtgenoot van Nic Siebers 05-05-1911 27.04 De nabestaande van de genoemde overledenen kunnen tot 1 december 2004 schriftelijk reageren en hetzij het voornemen tot verlenging van de huur kenbaar maken, hetzij de op de graven staande monumenten en grafbeplanting verwijderen. Na afloop van deze termijn zal namens het bestuur tot verwijdering worden overgegaan. Namens het Kerkbestuur De kerkhofcommissie p.a. Mgr. Hanssenstraat 55 5807 BB Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5