Reserveer nu in uw agenda Halfvasten 12 maart 2005 met Door het 'zuigende spel' van met name de oude Spielmacher van Hegelsom, vergeet Bas zich in zijn jeugdige onbevangenheid en roept 'koekenbakker' naar de scheidsrechter. Dit levert hem direct een gele kaart op, aangezien de man in het zwart een koosjere slager van beroep is. Maar ondanks dit vervelende spel van de tegenstander, gaan onze jongens door met waar ze goed in zijn. En dat is scoren! Want in de 38ste minuut is het weer raak. Na een prachtig strakke inspeelpass van Mark, draait Kevin weg en streelt de 4-0 tegen de touwen. En dat was verdiend! Uit een corner scoort Hegelsom vervolgens de 4-1. Jammer, maar helaas. In de op een na laatste minuut van het eerste bedrijf, wordt Bram vervolgens ruw en hardhandig tegen de groene zoden gewerkt. Hij wordt vol op de enkel geraakt. Een minuut later lijkt dit echter een schwalbe te zijn geweest, als hij als een jonge hinde op de goal afstormt en vol agressie de 5-1 in de korte hoek poeiert. Dat is pas op een goede en sportieve manier wraak nemen! Na het eindsignaal van de eerste helft, spoedden alle spelers van de S.V.O. zich snel naar het kleedlokaal, waar een heerlijk bekertje ranja op de stoere mannen staat te wachten. Dat was om te likkebaarden! Tevens blijkt op dat moment dat de herrijzenis van Bram van zeer korte duur was. Hij wordt vervangen door Kees. Aangezien in de rust door de leiders is aangegeven de wedstrijd professioneel uit te spelen, kabbelt deze naar het einde. Oostrum controleert en laat de bal rondgaan. Om het publiek echter nog 1 keer op de banken te krijgen en te bedanken voor hun trouwe support, pegelt Juleseke in de 72ste minuut de bal strak in het kruis. Een afgetekende 6-1 voorsprong! Schitterend! Voor de statistieken: in de 75ste minuut maakt Hegelsom nog de 6-2. Hier hecht echter niemand meer enige waarde aan. De overwinning is binnen! De druk op koploper Oostrum 5 en de 100 munten wordt in stand gehouden, al heeft ook dit zeer ervaren team deze week wederom de 3 punten binnengehaald. Tevens blijft ut twed meedoen om de bovenste posities in de 4de klasse i. Voor volgende week staat de kraker tegen Venray op het programma. Mentale steun van de altijd rumoerige Oostrumse 12de man zou dan zeer welkom zijn. Maar dat zal na de voorstelling tegen Hegelsom geen probleem zijn. Tot dan! Gegroet Bavaria 2 Rookverbod kantine. Per 01-11-2004 mag er op zaterdagen tot 12.30 uur niet meer gerookt worden in de kantine van S.V.Oostrum. Veiligheid Jeugdleden Met regelmaat zien wij onze jeugdleden zonder licht op de fiets naar ons sportpark komen en gaan. Wij willen u ouders/verzorgers hierop wijzen. Dit in het belang van de veiligheid van uw kind(eren). Provinciale Staten te Limburg hebben op 14 november 2003 besloten eenmalig een bedrag van 390.000,- beschikbaar te stellen aan het vrijwilligerswerk in Limburg. Deze regeling startte op 16 februari 2004. Vanaf die datum konden Limburgse vrijwilligersorganisaties een aanvraagformulier opsturen om in aanmerking te komen voor een subsidiebedrag van 1000,- per vereniging. Ook de Sportvereniging Oostrum heeft deze eenmalige subsidie aangevraagd. Er zijn heel veel aanvragen binnengekomen, maar S.V.O. zat bij de gelukkige en ons verzoek is gehonoreerd. De Sportvereniging wil deze subsidie gaan inzetten voor o.a. het opleiden van kaderleden, begeleiden van jeugdleden en het werven van vrijwilligers. De subsidie zal vooral voor de begeleiding van onze jeugdleden worden aangewend. HARMONIE ORüRiair* N 'OOSTRUM *1rii.Bi.Mg

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 17