S.V.O.C. 2 - S.V. Oostrum 2 0-2 PROGRAMMA ZONDAG 26 SEPTEMBER 2004 S.V. Oostrum 1 S.V. Oostrum 2 Sparta '18 4 - S.V. Lottum - GFC'33 2 - S.V. Oostrum 3 - S.V. Oostrum 4 - S.V. Oostrum 5 -Vrij 14.30 12.00 10.00 10.00 09.30 SSS'18 4 IVO 8 S.V. Oostrum 6 S.V. Oostrum Da 1 - BW'18 Da1 10.30 Na op de fiets op sportpark 'Dé Heesakker' te zijn aangekomen, voelde keeper Eppo zich nog steeds niet helemaal fit. Twintig rondjes draaien aan het rad in 'De Koets' gaan je toch niet in de koude kleren zitten De warming-up was zoals altijd erg fel, zodat iedereen scherp en alert aan de wedstrijd begon. Uiteraard verloor aanvoerder Roy de tos, maar toch werd aan S.V.O. de goede kant van het veld gegund. S.V.O.C. startte furieus, maar de solide 3-mans defensie van 'ut twed' vertoonde geen scheuren en hield met leeuwenmoed stand. Na deze spannende openingsfase, met enkele mogelijkheden en halve kansen voor de Oirlo Castenray Combinatie, kreeg S.V.O. steeds meer het heft in handen. Dit werd mede veroorzaakt door een overwicht op het middenveld. Hier werd door de immer strijdende en nimmer verzakende 'Tornado Juleseke' een overtal gecreëerd. Ondanks de fysiek zwakke toestand van de Oostrum keeper, werden de enkele S.V.O.C. kansen bekwaam door Eppo gekeerd. Aangezien Oostrum in die fase zelf geen uitgespeelde kansen creëerde en de combinatie ploeg de kansen niet afmaakte, gingen beide ploegen aan de thee met een 0 - 0 ruststand. Na de welverdiende pauze kwam Oostrum als en wervelwind uit het kleedlokaal. Oirlo Castenray werd over het hele veld onder druk gezet en de kansen begonnen zich aan te dienen. En in de 67s,e minuut was het zover. Achterin ging de bal soepel van voet tot voet, totdat linksbuiten Mark v D de diepte koos. De Koes gaf de bal prachtig langs de lijn met een lichte draai naar binnen. Mark nam de bal in één beweging mee en snelde langs zijn tegenstander. Vervolgens gaf hij de bal strak op 'plaat-hoogte' voor de pot. Hier kwam, vanaf ongeveer 13,56 meter van de goal, Der Bomber Roel inlopen en knikte de bal bekwaam, tegendraads in het netje. 0 - 1 voor de S.V.O.!! Leider Jep (Martien) werd hierna door de doelpuntenmaker in de feestvreugde betrokken. Na het Oostrum feestje trapte S.V.O.C. voor de 2de keer die middag af. Direct ging de druk er weer op, waardoor het rood-witte overwicht steeds grotere vormen aannam. Dit resulteerde in prachtig veldspel: driehoekjes tussen Fredje en Bas, panna's van Huub en overstapjes van Mark B. Langzaam werd Oostrum zelfs wat overmoedig, wat leidde tot een 'Frank de Boertje' van Sjors. Uiteraard bleef dit zonder gevolgen. In de 81s,e minuut werd de voorsprong zelfs verdubbeld naar 0 - 2. Op het middenveld werd een overtreding begaan op Sjors. De logische vrije trap werd door Roy op slangenmens Roel gestift. Deze schermde de bal op Bombarda-achtige wijze af en hield de bal eventjes vast. Vervolgens draaide Roel op onnavolgbare wijze weg van zijn tegenstander en prikte het leder met links in het hoekje. 0 - 2 voor onze jongens!! Na dit doelpunt begonnen de welbekende Oirlose 9 minuten. De druk werd door S.V.O.C. opgevoerd, maar Oostrum hield manhaftig stand. Dit kwam mede door de, met een timmermansoog vlaggende, grensrechter. Ozze Gardo. Op ervaring werden de laatste minuten uitgespeeld en de rood-witten begonnen de overwinning te ruiken. De perfect leidende scheids Huubers trok enkele minuten blessuretijd bij, maar na ook deze zonder kleerscheuren te zijn doorgekomen, kon Oostrum eindelijk het zoet der overwinning smaken. Leider Robert werd gejonast en alle spelers waren uitzinnig van vreugde. Direct na afloop werd er een feest gestart dat zijn weerga niet kende en zich later voortzette in de gezelligste huiskamer van Oostrum. De 3 punten waren eindelijk een keer uit Oirlo meegenomen! Tot slot een groot woord van dank aan al die supporters die de S.V.O. 2 naar de overwinning hebben geschreeuwd. Tot volgende week zondag 12.00 uur op sportpark De Nieuwe Spar, als de Grubbenvorster F.C. aan de zegekar wordt gebonden. Gegroet, Bavaria 2. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11