as Dames van de O.V.B.. Liedjesmiddag 2005 OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Opening seizoen: dinsdag 21 september 2004. "Country and Western" avond Datum: dinsdag 21 september a.s. Aanvang: 20:00 uur Locatie: Gemeenschapshuis "D'n Oesterham" te Oostrum We beginnen deze avond met koffie of thee en iets lekkers in het teken van deze avond. Een country groep zal voor ons een demonstratie line-dancing verzorgen en aan het eind mag u als u het leuk vindt mee dansen met deze groep. Na het dansen is er van alles te eten o.a. spare ribs, stokbrood met kruidenboter en nootjes. Wij vragen voor deze avond een eigen bijdrage van 3,- Graag met gepast geld betalen op deze avond. U kunt zich hiervoor opgeven tot en met donderdag 16 september a.s. bij: Annie Voesten Tel.588851 Elly Rijshouwer Tel.586268 Het bestuur. Begin januari 2005 zal wederom de carnavalsschlager voor het komende seizoen verkozen worden tijdens de liedjesmiddag. De opzet van deze middag is vrijwel ongewijzigd met die uitzondering dat we dit jaar de begeleiding door de Eikenhofkapel zullen moeten gaan missen. De kapel heeft aangegeven de begeleiding van de Oostrumse liedjes over te willen dragen aan andere muzikanten. Namens de carnavalsvereniging willen wij de Eikenhofkapel langs deze weg nogmaals bedanken voor hun jarenlange ondersteuning bij deze middag. De commissie liedjesmiddag nodigt alle artiesten uit hun inschrijving voor de liedjesmiddag vóór 1 oktober in te leveren bij onderstaande personen. Bij deze inschrijving zal vanwege een andere opzet van de begeleiding ook een pianopartij en of melodielijn ingeleverd moeten worden. Het inleveren van een melodie op CD zal dus niet meer voldoende zijn! Wellicht dat één en ander van jullie (artiesten) wat meer voorbereiding vraagt maar we zijn er van overtuigd dat met deze extra inzet van jullie kant en de extra inzet van onze kant om een begeleidingsband te formeren, we ook dit jaar weer een geweldige middag zullen hebben. Mochten jullie (artiesten) nog extra informatie nodig hebben, neem dan gerust even contact op met de commissie liedjesmiddag. Succes!! Namens de commissie liedjesmiddag Dave Moorrees Randenrade 13 Tel: 513185 E-mail: dave.moorrees@hetnet.nl Marcel linskens Buitenhof 13 Tel: 550566 E-Mail: m.linskens@planet.nl me TROM IVU»U

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13