Dankbetuiging 'Groot in de leegte die hij achterlaat' Een warmer en mooier afscheid van Henk Tinnenbroek hadden wij niet kunnen wensen Alle blijken van medeleven, de vele kaarten, de mooie bloemen en de grote belangstelling bij de uitvaart zijn voor ons een grote troost. Antje Tinnenbroek- v.d. Westelaken Kinderen en kleinkinderen. Bedankt Oostrum, september 2004. 4 Prinses Beatrix fonds collecteert van 12 t/m 18 september voor spierziekten Van 12 t/m 18 september collecteert het Prinses Beatrix Fonds voor spierziekten. Meer dan 40.000 collectanten bellen dan aan voor een vrijwillige bijdrage. Wie de collectant mist, kan een gift overmaken op giro 969, ten name van het Prinses Beatrix Fonds. Het Prinses Beatrix Fonds is het Nationaal Fonds voor de bestrijding van spierziekten, polio, de ziekte van Parkinson, de ziekte van Huntington, multiple sclerose en spasticiteit. Het fonds is in 1956 opgericht. Sinds die tijd financiert het wetenschappelijk onderzoek naar de bestrijding van deze neuromusculaire aandoening. Ook behartigt het Fonds de belangen van patiënten die aan deze ziekten lijden en hun familieleden. Het steunt de landelijke patiëntenbelangenverenigingen waarbij in totaal ongeveer 40.000 mensen zijn aangesloten. Deze verenigingen zijn bijzonder actief met tal van activiteiten. Het gaat om de Vereniging Spierziekten Nederland, de Parkinson Patiënten Vereniging, de Vereniging van Huntington, de Multiple Sclerose Vereniging Nederland en de BOSK (Vereniging van Motorisch Gehandicapten en hun ouders).

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 12