CREATIEVE AVOND Aanvang: 20.00 uur Ma. 6 sept. 18.45u. Repetite leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 8 sept. 18.30u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda: 10 sept. Serenade 12 sept. Herdenking op Engels kerkhof Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Het A.D.O.R.-jaar begint weer ledereen een fijne vakantie gehad?? Wij zijn weer lekker uitgerust en hebben weer erg veel zin om met het nieuwe jaar A.D.O.R.-jaar te beginnen. Voor de vakantie heeft iedereen al een uitnodiging gehad maar jullie hadden de clubtijden nog van ons tegoed. jeug^er&nig-cn^- \j\je beginnen dit jaar lekker vroeg, namelijk meteen de eerste schoolweek al. De eerste clubavonden zijn dus in de week van 6 september. leder jaar is het weer een gepuzzel om de indeling van de groepen en leiding voor iedereen zo gunstig mogelijk in te delen. Natuurlijk hebben we weer geprobeerd rekening te houden met de trainingen van de voetbalvereniging en de korfbalvereniging. Daarnaast moeten we rekening moeten houden met de dagen dat de leiding groep kan draaien. De onderstaande indeling is daarvan het resultaat: groep 3 dinsdag 18:30 -19:30 uur groep 4/5 woensdag 18:30 -19:30 uur groep 6/7/8 maandag 18:30 -19:30 uur l.v.m. beschikbaarheid van de leiding en de verschillende trainingstijden is dit volgens ons de beste (en enige) optie. Met vragen/opmerkingen kunt u terecht bij Lonneke (0622585906). Wanneer A.D.O.R. een paar weken bezig is, bekijken we of er nog wijzigingen nodig/mogelijk zijn. We hopen ook dit jaar weer op een grote opkomst!!! Groetjes Leiding Bestuur A.D.O.R Dames ZijActief Oostrum. Datum: Donderdag 16 september. Plaats: ADOR-gebouw, Wittevrouwenstraat Oostrum. Opgave: bij Nel Camps vóór 12 september, tel 583243. U mag ook een briefje bij haar in de bus doen (Mgr. Hanssenstraat 2) We gaan deze avond een herfstkrans maken o.l.v. Martine Weijs. Willen jullie de volgende dingen meebrengen: 1 rolletje wikkeldraad strokrans met een doorsnede van 30 cm heel veel eikenblad (klein formaat) hortensia en sedum (ander materiaal mag natuurlijk ook) Limburg T katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9