KINDERKOOR GEZINSMIS COMMISSIE Liedjesmiddag 2005 De vakantie zit er weer op! De scholen zijn weer begonnen en wij gaan ook weer van start. Zaterdag 2 oktober zingen we weer in de gezinsmis, dus er is weer werk aan de winkel. Vrijdag 17 september wil ik weer met het kinderkoor beginnen. Om 15.15 uur komen we in de leefkuil van de school bij elkaar. Hier drinken en eten we even iets en aansluitend lopen we gezamenlijk naar de kerk waar we repeteren van 15.30 uur tot 16.30 uur. Nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom, leeftijd is niet belangrijk, enthousiasme wel. Tot volgende week vrijdag, groetjes Liedy. Tel. 587304 Vanuit de gezinsmis commissie wil ik graag iedereen op de hoogte brengen over de volgende geplande gezinsmissen. Aanstaande dinsdagmorgen 7 september opent de kerk haar deuren om de kinderen van onze basisschool de Meulebeek van harte welkom te heten. Een nieuw schooljaar, een nieuwe start is het thema van deze viering. Aanvang van deze viering is 9.00 uur, de kinderen vanaf groep 4 bezoeken deze H.mis. Ouders en verdere familieleden zijn natuurlijk ook van harte welkom! Wat verder nog op de planning staat is de gezinsmis rondom dierendag, 2 oktober. 13 november staat er een gezinsmis op de planning met als thema Sintermerte. Kerstavond 24 december vindt de laatste gezinsmis van dit jaar plaats. Over het algemeen is het tijdstip van aanvang van de gezinsmis 19.00 uur. Met Sintermerte en Kerstmis begint de gezinsmis om 18.30 uur. Hopelijk mogen we weer veel gezinnen welkom heten in deze geplande vieringen! Wat ons betreft graag tot ziens op 7 september. Namens de gezinsmis commissie met vriendelijke groet; Liedy Janssen Begin januari 2005 zal wederom de carnavalsschlager voor het komende seizoen verkozen worden tijdens de liedjesmiddag. De opzet van deze middag is vrijwel ongewijzigd met die uitzondering dat we dit jaar de begeleiding door de Eikenhofkapel zullen moeten gaan missen. De kapel heeft aangegeven de begeleiding van de Oostrumse liedjes over te willen dragen aan andere muzikanten. Namens de carnavalsvereniging willen wij de Eikenhofkapel langs deze weg nogmaals bedanken voor hun jarenlange ondersteuning bij deze middag. De commissie liedjesmiddag nodigt alle artiesten uit hun inschrijving voor de liedjesmiddag vóór 1 oktober in te leveren bij onderstaande personen. Bij deze inschrijving zal vanwege een andere opzet van de begeleiding ook een pianopartij en of melodielijn ingeleverd moeten worden. Het inleveren van een melodie op CD zal dus niet meer voldoende zijn! Wellicht dat één en ander van jullie (artiesten) wat meer voorbereiding vraagt maar we zijn er van overtuigd dat met deze extra inzet van jullie kant en de extra inzet van onze kant om een begeleidingsband te formeren, we ook dit jaar weer een geweldige middag zullen hebben. Mochten jullie (artiesten) nog extra informatie nodig hebben, neem dan gerust even contact op met de commissie liedjesmiddag. Succes!! Namens de commissie liedjesmiddag Dave Moorrees Randenrade 13 Tel: 513185 E-mail: dave. moorrees@hetnet.nl Marcel linskens Buitenhof 13 Tel: 550566 E-Mail: m.linskens@olanet.nl

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7