BELANGRIJKE INFORMATIE. Stichting Dorpsraad Oostrum 33e jaargang nr. 34 2 september 2004 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Randenrade 50, 5807 BM Oostrum, tel. (0478) 584114 internet: www.aostrum.nl Aan alle inwoners van Oostrum Op dinsdag 7 september 2004 zal tijdens de vergadering van de Dorpsraad speciaal aandacht besteed worden aan de ontwikkelingen binnen "de Wendel", specifiek met betrekking tot de locatie Nieuw Spraeland.aan de Wansumseweg. Tijdens deze vergadering zal Mevr. Harink directeur behandeling van "de Wendel" toelichting geven over de voorgenomen uitbreiding van het behandelaanbod en de daarmee gepaard gaande activiteiten.. Hierbij zal tevens toelichting gegeven worden op de bouwactiviteiten die dit met zich mee zal brengen. "De Wendel" hecht er veel waarde aan om de Oostrumse gemeenschap vroegtijdig te informeren over en waar nodig te betrekken bij de nieuwe ontwikkelingen binnen de locatie Nieuw Spraeland. Laat u zich informeren op deze avond. Verder zal tijdens deze avond het nieuwe LOGO van de Dorpsraad worden gepresenteerd en zal de ontwerper ervan bekend gemaakt worden. Tot 7 september 2004, 20.00 uur Gemeenschapshuis "den Oesterham" J.M. Linskens Voorzitter Dorpsraad De bloemenactie van de van de Aostrumse Zangkompeneej staat weer voor de deur. Op kermiszaterdag zullen de leden van dit koor, op hun jaarlijkse traditionele rondgang, aan de inwoners van Oostrum een bloemetje ten verkoop aanbieden. Met de kermis een bloemetje in huis dat moet kunnen. Op zaterdag 11 september is het weer zo ver. Tussen 11.00 uur en 13.00 uur zult u in de straten van Oostrum de leden van de Zangkompeneej aantreffen die hun beste beentje voorzetten om de bloemenactie voor hun vereniging te doen slagen. Dat kan echter alleen met hulp van die mensen die graag een bloementje in huis willen hebben. Mogen wij op uw hulp rekenen?! De Aostrumse Zangkompeneej valt niet meer weg te denken binnen de Oostrumse gemeenschap. En de jaarlijkse bloemenactie ook niet. OOSTRUM's WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 1