TCO Familie toernooi 19/09/2004 TCO uitwisseling Gemert Hengelsportvereniging ^'t Alvertje", Oostrum Uitslagen: De tweede wedstrijd om het matchkampioenschap werd wederom gewonnen door Toon Langenkamp uit Leunen. Tweede was Pieter Kunen uit Grubbenvorst en derde Peter Beelen uit Wanssum. Programma: In het weekend van 4 en 5 september houden de karpervissers hun tweede karperwedstrijd. Er wordt non stop gevist van vrijdag 3 september 19.00 uur tot zondag 5 september 12.00 uur. De nieuwe vijver van het Wanssums Ven is dan geheel in gebruik voor deze wedstrijd en er kunnen dus geen andere karpervissers vissen. Die kunnen wel terecht in de oude vijver. Op zondag 5 september is de derde en laatste wedstrijd om het matchkampioenschap. In het weekend van 11 september starten zowel de korte als de lange hengels weer met een serie. Aanmelding voor deze wedstrijden is mogelijk tot donderdag 9 september 20.00 uur bij Pieter Kunen, telefoon 077-3662920. Uitslag jeugdwedstrijd: Op zaterdag 28 augustus kwamen 10 jeugdvissers bijeen voor een wedstrijd ter afsluiting van het seizoen. We hadden 2 winnaars; Jeroen Janssen uit Castenray, die na loting met de eerste prijs aan de haal ging en Thomas Nijenhuis uit Venray. Ze vingen beiden 42 vissen. Derde was Sill Cremers uit Oostrum met 32 stuks. Ook om de vierde en vijfde plaats moest worden geloot door Martijn Kusters uit Oirlo en Gijs Martens uit Venray, beiden met 30 vissen. Martijn kreeg de vierde prijs. Namens de jeugdcommissie mag ik alle leden van onze vereniging, die afgelopen seizoen hebben meegeholpen om de jeugdactiviteiten zo succesvol te laten verlopen, van harte bedanken voor hun inzet voor onze jeugd. Nederlands Kampioenschap Jeugdvissen: Op zaterdag 5 september wordt in het Lateraalkanaal bij Hom gevist om het Nederlands kampioenschap voor jeugd. Voor het Alvertje heeft Thomas Nijenhuis zich voor dit kampioenschap geplaatst in de categorie tot 14 jaar. Afgelopen maanden heeft Thomas, samen met zijn coach Antoon Sanders, flink getraind om goed voorbereid aan de start te komen. We wensen Thomas veel succes bij deze wedstrijd. Vergunningen: Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kunt u terecht bij secretaris/penningmeester Ton Deenen tel 0478-532927. Voor vergunningen, kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bij Jans Hengelsport in Well. Op deze adressen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Zie ook onze website: www.hsvhetalvertje.nl. Zondag 19/09 organiseren wij het familietoernooi. Bij dit evenement kan zowel junior cq senior een familielid uitnodigen om samen een duel aan te gaan. Dit gebeuren staat garant voor een zondag tennis- en sportplezier. Plezier voor jouw, je partner alsook, je vader of oma die dit toernooi gadeslaat. Maak er serieus werk van zodat de organisatie aan de slag kan. Meld je aan bij: Henny van Dijck tel. 580160 of Ton Clephas tel. 510536. De verschoven uitwisseling met Gemert staat gepland voor zondagmiddag van 13:00 tot 17:00 uur op 26/09. Aangezien er maar beperkte deelname mogelijkheden zijn, Svp snel reageren zodat er spijkers met koppen geslagen kunnen worden. Opgeven kan bij Ton Clephas tel. 510536.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 17