2400 Deelnemers Senioren Sport Synthese weer actief CHINEES SPECIALITEITEN RESTAURANT DEN SCHELLAERT Afhalen Babi pangang Foe Yong Hai Venraysewcg 2. Ö861 BD Wanssum Tel.: 0478 - 53 26 84 13,50 27,00 In de hele regio gaan vanaf 6 september alle groepen van Senioren Sport Synthese weer van start. Welke activiteiten dat zijn? Zwemmen, gymnastiek, internationaal dansen, yoga, energie en bewegen, countryline, stijldansen, fitness, Beweeg Bewust (gym voor jongere senioren), tai chi. Sommige activiteiten vinden slechts op een locatie plaats of uitsluitend in een of enkele gemeentes. Regelmatig bewegen heeft een positief effect op de gezondheid. Het programma van Senioren Sport Synthese staat open voor deelnemers van om en nabij de 55 - plus. De oefeningen en het tempo worden aangepast aan de leeftijd en mogelijkheden van de deelnemers. Gezellig Daar waar mogelijk wordt de gelegenheid geboden voor een gezellig samenzijn. Dit is afhankelijk van de mogelijkheden die de accommodatie biedt. Kennismaking. Het is mogelijk om kennis te maken met een van deze bewegingsactiviteiten door eens mee te gaan met een familielid, kennis, buurvrouw of buurman die al actief is bij een van deze groepen. Nieuw aanbod Senioren Sport Synthese wil een breed aanbod ontwikkelen met als doel om zo veel mogelijk in te spelen op de interesse bij senioren van deze tijd. Senioren Sport Synthese staat open voor suggesties van senioren, verenigingen van ouderen en sportverenigingen. Informatie Uitgebreidere informatie vindt u in het Dagblad en diverse weekbladen. Inlichtingen over de verschillende activiteiten zijn te verkrijgen bij Senioren Sport Synthese Postbus 5033, 5800 GA Venray. Tel. 0478-517317 Email: unitvenray@synthese.nl A) Maandmenu voor 2 personen Foe Yong Hai Kipfilet met groenten in scherpe saus Cha Sieuw Pisang Goreng B) Maandmenu voor 4 personen Kipfilet met groenten in scherpe saus Cha Sieuw Pisang Goreng met nasibami of rijst) oj =m

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 14