et KVW breekt wederom alle records! Nog 20 leiders/leidsters zijn nodig Agenda 2004 2005 07 december 09 december 14 december 15 december 16 december 19 december 21 december 21 december *fe»ray e*°* ^akant/g^ De eerste telling van de kinderen is achter de rug en de organisatie heeft laten weten dit jaar meer dan 840 deelnemende kinderen te hebben. Met dit enorme getal verbreken zij niet alleen hun eigen record uit 2003, maar blijven zij ook de grootste KVW uit Limburg en naar verwachting zelfs van heel Nederland. De organisatie had al rekening gehouden met een grote groep en het hele programma is daar dus ook op gemaakt. "Veiligheid staat bij ons voorop", aldus Erik van de Leur van KVW. De afgelopen weken zijn gebruikt om het programma nogmaals op veiligheid te bekijken en met de diverse locaties alle afspraken nog eens door te nemen. Naar aanleiding daarvan is er een wijziging in het programma gekomen voor de kinderen van groep 3 en 4; voor hen zijn de woensdag en donderdag omgedraaid. In tegenstelling tot wat er in het informatieboekje staat, hebben zij dus op woensdag het uitstapje en vindt het zwemmen en de sportdag op donderdag plaats. Voor de kinderen van groep 5t/m 7 blijft het programma zoals het in het informatieboekje staat. Kindervakantiewerk hoopt alleen dat dit jaar alle kinderen mee kunnen doen, want op dit moment is er nog een tekort van zo'n 20 leiders/leidsters. Op de vraag wat de organisatie zal doen als er niet genoeg leiding is, zegt de heer Van de Leur "We gaan er nog steeds vanuit dat na deze oproep veel leiding zich aan zal melden en iedereen dus mee kan doen. Het is namelijk ontzettend leuk om te doen". KVW is al begonnen met het incasseren van de inschrijfkosten. Een extra oproep dus voor alle mensen die in de week van 26 t/m 30 juli tijd hebben. Zij kunnen zelf een leuke week beleven en eveneens 10 kinderen een leuke week laten beleven door mee te doen als leiding bij KVW. De minimumleeftijd is 15 jaar, maar er heeft zich zelf leiding aangemeld van 65 jaar. Ook zoekt de organisatie nog een vrijwilliger die rond de middag melk kan brengen en ophalen. Meer informatie is te vinden op www.kvw-venray.nl, maar er kan ook telefonisch contact op worden genomen met de organisatie op telefoonnummer 0478-515777 en 0478-512406. DECEMBER 22 december 24 december Kienen KBO Kerststukje maken Zy-actief Openbare vergadering Dorpsraad Bloemschikken (kerststuk) OVB Kerstavond Winterwandeling buurtvereniging V.D.S. Kerstviering KBO Adventviering OVB Kerstviering "de Zonnebloem Oicastrum" Kerstconcert/opluistering Kerstvieringen harmonie JANUARI 08 januari 16 januari 22 januari 26 januari 29 januari 05 februari 06/7/8 februari Prinsebal CV de karklingel Liedjesmiddag CV de karklingel) Jeugdprinsebal CV de karklingel Jaarvergadering buurtvereniging V.D.S Klingelbal CV de karklingel Receptie prins CV de karklingel Carnaval

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5