15e Oestrums Volleybal Festival KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Actie; rijbewijs keuring voor 25 euro. Bel 0475-561856 Het toernooi wordt gespeeld op 27 juni, er is nog plaats voor twee teams, dan zitten we vol. We hadden voor 26 juni een wedstrijd buikschuiven gepland maar dit gaat in verband met de geringe opgave niet door. In overleg met de twee café uitbaters is besloten om nu een beachparty te organiseren. De disco zal worden bediend door een plaatselijke D.J. Daar het mogelijk is dat Nederland die avond in de kwartfinale moet spelen, wordt deze wedstrijd daar dan uitgezonden op grootbeeldscherm. Het programma ziet er dat weekend als volgt uit: Zaterdag 26 juni Beachparty Begin 20.00 uur Einde 1.00 uur Zondag 27 juni Volleybaltoernooi: Begin: 10.00 uur teams melden. Start toernooi: 10.30 uur Einde toernooi: 17.30 uur Via deze weg willen wij alle sponsoren die het elk jaar weer mogelijk maken het toernooi te organiseren hartelijk bedanken. Tevens willen wij de omwonenden van het dorpsplein bedanken voor hun begrip bij eventuele overlast. Harrie en Willem. Secretaris: A. Lintters, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel, 0478 - 5103 85 Bent u 70 jaar en ouder? en wilt u blijven auto rijden? Dan moet u voortaan elke vijfjaar een medische check ondergaan. De keuring De rijbewijskeuring moet verricht worden door een onafhankelijke arts, dus niet door uw eigen huisarts. Vaak zijn de kosten van een dergelijke medische keuring hoog: ze variëren van ca. 30 tot 70 euro. Actie voor leden van de ouderenbonden KBO, anbo en pcob Wij bieden onze leden graag iets extra's. Een aantal artsen in Limburg is bereid de medische keuring uit te voeren voor een bedrag van 25 euro. Ver onder de gangbare prijs dus. Waar kunt u zich melden? Wilt u gebruik maken van dit aanbod, meldt u zich dan op dinsdag of donderdag van 9.30 -12.30 uur op telefoonnummer 0475-561856. Vanaf 15 juni staan onze vrijwilligers u graag te woord. Zij noteren uw naam en lidmaatschapsnummer en geven het adres en telefoonnummer van een arts bij u in de buurt. Ook vertellen zij u welke zaken u nodig heeft voor de keuring en wat u eventueel moet meenemen. Bent u nog geen lid? Meldt u zich dan aan als lid bij een van de drie ouderenbonden. U kunt dan gebruik maken van het speciale keuringstarief.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9