Orthopedisch spreekuur in Thuiszorgwinkel Groene KruiS Het Pluspakket Groene Kruis organiseert in de Thuiszorgwinkel in Venlo orthopedische spreekuren. Deze gratis spreekuren worden wekelijks gehouden door een gediplomeerde orthetist. ledereen in Noord-Limburg kan hier met zijn of haar vragen op orthopedisch gebied terecht. U hoeft voor deze service niet doorverwezen te worden. Ook als u bepaalde klachten heeft of hulpmiddelen preventief wilt gebruiken kunt u een afspraak maken. Tijdens het orthopedische spreekuur worden onder meer adviezen gegeven over elastische kousen, orthesen en prothesen. Afhankelijk van het soort advies wordt er vervolgens bekeken of daar een adequaat hulpmiddel voor bestaat of gemaakt kan worden. En dan maakt het niet uit of het om een vinger gaat of om een rug, er wordt altijd een oplossing gezocht. De meeste hulpmiddelen worden vergoed door de ziektekostenverzekeraar mits voorgeschreven door een arts of specialist. Wilt u gebruik maken van het gratis orthopedisch spreekuur? Dan neemt u contact op met de Klantenservice Groene Kruis bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 077 320 95 95. Woningstoffering aan huis Alweer een service van Pluspakket Groene Kruis Misschien herkent u dit wel. U staat in een winkel voor bijvoorbeeld nieuwe gordijnen maar hoe legt u aan de verkoper uit dat ze wel moeten passen bij de vloerbedekking en de meubels. Of misschien bent u niet zo goed ter been. Het zou dan een stuk handiger zijn als de stoffeerder bij u thuis een kijkje kon nemen. Dat vindt het Pluspakket ook en daarom hebben wij de service woningstoffering aan huis ontwikkeld. Pluspakket Groene Kruis heeft hiervoor afspraken gemaakt met een woningstoffeerder in de regio. De woninginrichter komt bij u thuis, neemt een uitgebreid palet aan stalen mee en geeft deskundig advies zodat u een optimale keuze kunt maken voor de stoffering die het beste bij uw interieur past. Leden van het Pluspakket kunnen gebruik maken van deze service voor vloerbedekking, gordijnen, vinyl, zonwering etc. en omdat u lid bent krijgt u een extra korting van 5 tot 10% en dat is in deze tijd mooi meegenomen. Wilt u meer weten over deze nieuwe service? Neemt u dan contact op met Klantenservice Groene Kruis, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 077 320 95 95 of kijkt u op onze site www.groenekruis.org

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15