•y DAMES OVB en ZIJACTIEF OOSTRUM. Hengalsportvereniging Alvertje*, Oostrum Het programma voor de opening ziet er als volgt uit: Vanaf 13.30 uur worden de genodigden ontvangen in de feesttent die speciaal voor de opening bij de vijver wordt opgebouwd. Vanaf 14.00 uur zullen er enkele toespraken worden gehouden en zal de officiële opening door wethouder Emonts worden verricht. Na de opening bestaat de mogelijkheid tot een rondwandeling van de aanwezigen rond ons vijvercomplex. De hoofdmoot van het openingsgebeuren vormt, hoe kan het ook anders, een viswedstrijd voorde jeugd. De jeugdcomissie heeft gekozen voor een koppelwedstrijd, waarbij een jeugdvisser samen met zijn vader, moeder, opa of oma vist. Meteen na de opening worden de startkaarten voor deze wedstrijd uitgereikt en na een korte voorbereidingstijd begint de wedstrijd. Om 17.15 uur zal het eindsignaal klinken, waarna om 17.30 uur de prijsuitreiking volgt in de feesttent. Nog even enkele bijzonderheden de koppelwedstrijd: Bij een koppelwedstrijd vissen 2 personen op dezelfde plek. De vangsten worden bij elkaar opgeteld. Het is bij deze wedstrijd de bedoeling dat een jeugdlid vist samen met zijn vader, moeder, opa of oma. Op deze manier willen wij ook de ouders bij het openingsgebeuren betrekken. Om moeders of oma's te stimuleren aan deze wedstrijd mee te doen, stellen we voor de hoogst geklasseerde moeder of oma een fraai levensmiddelenpakket beschikbaar. De eerste 3 koppels krijgen een beker aangeboden en alle jeugdvissers krijgen een prijs in de vorm van een waardebon van hengelsport-speciaalzaak van de Licht Allicht uit Wanssum, die deze wedstrijd sponsort. Mede daardoor hoeft er ook geen Inschrijfgeld te worden betaald. Bovendien hoeven jeugdvissers (t/m 15 jaar) die aan deze wedstrijd mee willen doen geen lid te zijn van het Alvertje. Wel moeten ze zelf kunnen vissen en hun vader of moeder zover zien te krijgen dat ze ook meedoen. In verband met de organisatie moet men zich wel aanmelden en wel uiterlijk donderdag 20 mei bij Pieter Kunen, telefoon 077-3662920. Wie zich niet heeft aangemeld kan ook niet meedoen. Tijdig aanmelden is noodzakelijk, want het aantal plaatsen is beperkt. Voor meer informatie over ons vijvercomplex in het algemeen en de opening op 22 mei in het bijzonder en kunt u terecht op onze website: www.hsvhetalvertje.nl Bestuur hengelsportvereniging het Alvertje Oostrum. Fietsdagavonden Datum: Vertrek: dinsdag 18 mei, 19.00 uur bij "den Oesterham" Oostrum We nodigen jullie van harte uit om deze avond mee te fietsen. We zoeken een mooie route uit en fietsen ongeveer 25 km. We fietsen dit jaar 3 avonden: dinsdag 18 mei, donderdag 10 juni en dinsdag 13 juli. Schrijf ze maar vast in je agenda. kaïhoitak vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11