TIEF Vrijdag 9 april 2004 rond 18:00 uur. Let op: 12-13-14-15 april géén A.D.O.R. Dames O.V.B. Zy-Actief Het is alweer tijd om het PAASFEEST voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag PLANTJES, huis aan huis Helpt u onze vereniging ook? Zoals jullie hopelijk allemaal opgevallen is, hebben wij begin van dit schooljaar het gebouw aan de binnenkant een flinke opknapbeurt gegeven. Om het af te maken krijgen we nu ook nog een mooie, nieuwe vloer. Omdat de oude vloer er eerst uit moet en daarna de nieuwe vloer een paar dagen niet belopen mag worden, kunnen we een weekje geen club draaien. Op 12-13-14-15 april is er dus géén A.D.O.R. De week erna zijn jullie natuurlijk allemaal weer van harte welkom op de gezellige clubavonden op onze nieuwe vloer. Groetjes Leiding Bestuur A.D.O.R Limburg Met kennis en Kunde Datum: Dinsdag 13 april 2004 Plaats: Gemeenschapshuis d'n Oesterham Oostrum Aanvang: 20.00 uur Wij nodigen u van harte uit voor deze avond. Mevrouw Vierhout van het Bureau Groepsvoorlichting zal op 13 april a.s. deze avond verzorgen. Na haar welkomstwoord zal ze vervolgens een prachtige diaserie laten zien, waarna u vragen kunt stellen en eventueel over bepaalde onderwerpen kunt discussiëren. Thema: gezondheid en welzijn modern huishouden persoonlijke verzorging Afgewisseld met ontspannende en leerzame spelelementen met mooie prijzen en een boeiende informatie markt. Attentie: Na afloop van het programma kunt u een informatietas met probeerverpakkingen, brochures en waardebonnen a 1.50 kopen. Een leuke herinnering aan uw aanwezigheid bij deze presentatie en een goede start om thuis de opgedane kennis in de praktijk te brengen. Ook andere belangstellenden zijn van harte welkom op deze avond. Zij betalen voor deze avond 1.50 Wij rekenen op uw komst. Het bestuur SVO afdeling Korfbal OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 19