c TCO Jublileumjaar o Ochtendjassentoernooi. Dit speciale jaar hebben wij gekozen voor een thema tijdens ons lentetoernooi. Om ons recreatieve karakter te benadrukken is er gekozen voor een ludieke manier om sportiviteit met ontspanning te combineren. Dus senioren trekje allerbeste ochtendjas aan en kom bij TCO het tennisseizoen mee openen. Uiteraard is er lekkere koffie met feestvlaai. Wanneer? Zondag 18/04/2004. Meld je in grote getale aan bij Ton Clephas 510536 of Leo Lenssen 580558. Meteen dinsdag 20/04/2004 is het de 1s,e tennisles voor senioren. Lesgeld senior 6,= euro/les. Hiervoor aanmelden bij Ton Clephas 510536. Wij maken meteen een doorstart want na het ochtendjassentoernooi pakken wij ook de draad weer op met het racketwisselen elke woensdag vanaf 19:30 uur. Aanmelding Tennislessen Hallo junioren en senioren. Het is lente, dus tijd om een balletje op te slaan en dat kan. Twintig april starten wij met de eerste tennislessen. Hebben jullie zin om tennislessen te volgen vul dan je naam, adres en telefoonnummer in op het opgavenstrookje en lever dit voor 10 april in bij: H.v. Dijck, Kloosterstraat 15, telefoonnummer 580160. Adres Leeftijd: [alleen voor junioren] Lentetoernooi jeugd. Hallo jongelui. Op maandag 3 mei wordt het lentetoernooi gehouden in Ysselsteyn en Horst-America De deelnemende dorpen zijn. Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Castenray, Swolgen, Horst-America en Oostrum. Opgave is alleen mogelijk per koppel. Aan iedere deelnemer wordt na afloop een herinnering uitgereikt. Hebben jullie zin om mee te doen, vul dan snel dit onderstaand strookje in en lever dit met 1 euro 25 per deelnemer in voor 18 april bij Henny v. Dijck, Kloosterstraat 15 of Daniella Altink, Jofferspas 15. Opgave lentetoernooi 2004.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15