TCO jubileum 25 jaar Vele festiviteiten waaronder feestweekend van 26 en 27 juni. 13. Rondvraag Vanuit de publieke tribune worden de volgende opmerkingen gemaakt: De Oostrum Wegwijzer blijkt niet bij iedereen bezorgd te zijn. Periodiek wordt gevraagd om de Wegwijzer alsnog te bezorgen op deze adressen. De aanleg van nieuwe parkeerplaatsen bij het NS-station verloopt naar tevredenheid. Er zijn geen bomen gerooid. Opgemerkt wordt dat er op de Stationsweg vaak langdurig geparkeerd wordt bij ondernemers. Mogelijk wordt dit probleem opgelost door de aanleg van nieuwe parkeerplaatsen. Wanneer dit niet zo is, zou een oplossing kunnen zijn om een maximum parkeerduur bij deze parkeerplaatsen aan te geven. Opgemerkt wordt dat de Sparrendreef door de aanpassingen niet veiliger is geworden. Fiets suggestiestroken zouden een oplossing kunnen bieden. Deze opmerking wordt doorgeleid naar de werkgroep. Vanuit de KBO wordt aangegeven dat het onderhoud van de bloembakken niet tot het groenonderhoud van de KBO hoort. De tuinslang die bij d'n Oesterham ligt is bezit van de Dorpsraad. Gevraagd wordt om de ontwikkelingen rondom het bedrijventerrein Hulst II kritisch te blijven volgen. Vanuit de OOZO wordt aangegeven dat ondernemers regelmatig gevraagd wordt om geld te wisselen voor de kaartjesautomaat op het NS-station. De OOZO vraagt de Dorpsraad, indien mogelijk, dit in een overleg met de NS te bespreken. Er vindt echter geen structureel overleg plaats tussen de Dorpsraad en de NS. Er wordt aandacht gevraagd voor het feit dat een aantal parkeerplaatsen vervalt wanneer woningbouw gaat plaatsvinden in het Centrum. 14. Sluiting De voorzitter sluit om 22.00 uur de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Vera Janssen, notulist HARMONIE ssrfe'--OOSTRUM Za. 3 april 10.30u. Inzamelen oud papier 18.30u. Orkest generale repetitie GPVM in de aula van de St. Petrus Banden School (voormalige Mavo) Zo. 4 april Deelname orkest aan Grote Prijs van Vortum-Mullem (uniform, muziekstandaards meenemen).Voor het programma van deze zondag zie de thuisbezorgde brief; tamboerkorps zoals afgesproken tijdens de repetitie. Ma. 5 april 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Di. 6 april 20.30u. Bestuursvergadering Wo. 7 april 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda april: 12 april Intern solisten en ensembletreffen 17/18 april Solisten en ensembletoernooi Muziekfederatie Venray 21 april Algemene ledenvergadering 25 april 1e Communie Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Rl: «rj

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9