OJC Iduna EIERACTIE JEUGDVERENIGING A.D.O.R Hallo jeugdleden van TCO Hallo alle Jeugd van Oostrum, De afgelopen weken zijn de kinderen van A.D.O.R. in Oostrum langs de deuren gegaan om uw bestelling van eieren op te nemen. Dat heeft u weer in grote aantallen gedaan en daar zyn wy erg blij mee. Mocht u nog eieren willen bestellen dan kan dat bij Wien (tel. 588144). De leiding en het bestuur zullen de bestelde eieren op vrijdag 9 april bij u thuis afleveren. Mocht u niet thuis zijn dan zetten wij de eieren aan de deur op een veilige plaats. Wij wensen u alvast fijne paasdagen toe. Groeten Kinderen, Leiding en Bestuur A.D.O.R. Op 2 april houden om 19.30 uur wij onze jaarvergadering om het afgelopen jaar eens nader te bekijken en ook om even vooruit te blikken naar de plannen die we komend jaar hebben. Iedereen die interesse heeft willen wij graag uitnodigen voor de jaarvergadering van O.J.C. IDUNA. Tevens zullen wij op deze avond iedereen die een paar jaar geleden borg heeft betaalt voor zijn/haar soospasje het geld teruggeven zoals beloofd. Dit bedraagt €4.50 per pasje. Na de vergadering zullen wij gewoon geopend zijn! Wij hopen jullie dan allemaal te zien, Met vriendelijke groet, bestuur O.J.C. IDUNA Het nieuwe tennisseizoen gaat weer bijna van start. Aangezien dat het dit jaar een jubileumjaar (25 jaar bestaan) is zullen we er alles aan doen om er weer een geslaagd jaar van te maken. We beginnen natuurlijk met het openingstoernooi met als thema Punktoernooi. (dit is vanwege het jubileumjaar) De bedoeling is dat je je gek mag kleden, verf ie haren doe iets flitsens aan en kom een balletje slaan. Het Punktoernooi wordt gehouden op: Zondag 4 April vanaf 9.30. Als je niet mee kunt doen geld verplicht afmelden anders wordt je ingedeeld. Afmelden is mogelijk tot 28 maart. Tot dan groetjes, Daniella Altink 0478-581977 Henny van Dijck 0478-580160 Wij van Tennis Vereniging Oostrum willen alle jeugd de kans geven om kennis te laten maken met de sport tennis. Daarom willen wij dinsdag 6 April een introduktieles organiseren voor iedereen die nog niet lid is van de vereniging. Deze les is gratis en geeft je dus de mogelijkheid om te kijken of deze sport bij je past. Voor alles wordt gezorgd je moet alleen zorgen datje sportkleding draagt. Je wordt ingedeeld en je krijgt tijdig te horen hoe laatje aanwezig moet zijn. Je kunt je opgeven tot uiterlijk 28 maart. Geef je schriftelijk op bij: Daniella Altink Jofferspas 15 Oostrum of bij: Henny van Dijck Kloosterstraat 15 Oostrum Naam: Adres: Leeftijd:

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 19