ROMMELMARKT HARMONIE***ROMMELMARKT HARMONIE*** Inmiddels is er door de gemeente Venray een mechanische verkeerstelling gehouden, waarbij onderscheid wordt gemaakt tussen personenauto's, lichte vrachtwagens en zwaar vrachtverkeer. Ook het negeren van de verbodsborden ten aanzien van het vrachtverkeer wordt door de politie opgenomen. Het aanleggen van de verbindingsweg tussen de Henri Dunantstraat en de rotonde aan de Deurneseweg is om financiële redenen niet haalbaar. Het accent zal hierbij liggen op handhavend optreden. Wij als Dorpsraad betreuren het standpunt van de gemeente. De werkgroep( Geert Janssen, Rein Dupont, Jacqueline Kessels, Wim Moorrees en Leny Tromp) "Privatisering Oude Watermolen Oostrum" heeft een uitgebreid onderzoek gedaan om te komen tot privatisering. Na onderzoek van alle mogelijkheden blijkt het geen haalbare situatie om tot privatisering van de Watermolen over te kunnen gaan De Dorpsraad is dezelfde mening toegedaan. In de loop van 2003 is er door een aantal vrijwilligers een 3e jeu de boulesbaan, met goedkeuring van de gemeente, aangelegd. Ook is er een begin gemaakt met de verfraaiing van de hoek Asselberghsstraat - Kloosterstraat. Dit in gezamenlijk overleg met de gemeente. De kosten hiervan komen uit de zogenaamde "Dorpenpot". Oostrum, 1 maart 2004. J.J.P.Arts, secretaris Za. 20 mrt. Zo. 21 mrt. Ma. 22 mrt. Wo. 24 mrt. 10.00-14.OOu. Afgeven spullen voor rommelmarkt bij gemeenschapshuis 11-OOu. Rommelmarkt 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.OOu. Repetitie orkest 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.OOu. Repetitie tamboerkorps Agenda maart: 28 mrt. Tamboerkorps lenteconcert te Leunen Op 21 maart organiseert de harmonie haar jaarlijkse rommelmarkt. De opbrengst is bestemd voor aanschaf en onderhoud van instrumenten en uniformen. Op zaterdag 20 maart kunnen bruikbare spullen voor de rommelmarkt (géén grote meubelstukken) bij het gemeenschapshuis afgegeven worden tussen 10.00 en 14.OOu. Diegene die om wat voor reden dan ook niet in staat is om zijn/haar spullen te komen brengen, kan op zaterdag tussen 10.00 en 14.OOu. bellen naar het gemeenschapshuis tel: 581392. De spullen kunnen dan door ons opgehaald worden. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. De rommelmarkt op zondag begint om 11.OOu. Voor de meer waardevolle spullen begint de verkoop bij opbod om 12.00u.. De rommelmarkt sluit om 13.30u. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Op 2 april houden om 19.30 uur wij onze jaarvergadering om het afgelopen jaar eens nader te bekijken en ook om even vooruit te blikken naar de plannen die we komend jaar hebben, ledereen die interesse heeft willen wij graag uitnodigen voor de jaarvergadering van O.J.C. IDUNA. Tevens zullen wij op deze avond iedereen die een paar jaar geleden borg heeft betaald voor zijn/haar soospasje het geld terug geven zoals beloofd. Dit bedraagt 4,50 per pasje. Na de vergadering zullen wij gewoon geopend zijn! Wij hopen jullie dan allemaal te zien, Met vriendelijke groet bestuur O.J.C. IDUNA HARMONIE0 OOSTRUM tm O

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5