Beste Vlashloemleden, Hengelsportvereniging Alvertje*, Oosirum Wisseling secretariaat en ledenadministratie: Zoals u misschien wel weet, is Harrie Lenssen gestopt als secretaris-penningmeester vanhet Alvertje. Zijn opvolger is Ton Deenen. Omdat het tekenpakket van Ton nogal uitgebreid is, heeft Pieter Kunen de ledenadministratie en de verzending van de vergunningen op zich genomen. Dit is een puur administratieve taak, buiten het bestuur om. Het is niet mogelijk bij hem aan huis vergunningen af te halen. Degenen die snel een vergunning willen hebben, en geen acceptgirokaart hebben ontvangen, omdat ze vorig jaar nog geen lid waren, kunnen die het beste gaan kopen bij van de Ligt Allicht in Wanssum of bij hengelsport van Grootel in Venray. Kiest u ervoor om toch alles af te handelen via de bank en per post, stuur dan een e-mail met uw gegevens naar info@hsvhetalvertje.nl. Afgelopen week heeft de daadwerkelijke overdracht van het secretariaat plaatsgevonden. Daardoor kan het mogelijk zijn, dat niet alles meteen heel soepel verloopt en dat het verzenden van vergunningen een kleine vertraging oploopt. Onze excuses hiervoor. Aanmelding voor onze wedstrijden: Afgelopen weken zijn de wedstrijdroosters naar onze wedstrijdvissers verstuurd, samen met een aanmeldingsformulier voor onze clubwedstrijden. Ik zou al onze wedstrijdvissers, die van het aanmeldingsformulier gebruik willen maken, willen verzoeken dit formulier zo spoedig mogelijk naar de secretaris van de commissie wedstrijdsport te versturen of dit via onze website www.hsvhetalvertje.nl af te handelen. Programma: Op zondag 4 april start ons wedstrijdseizoen met de eerste vijf-dorpenwedstrijd georganiseerd door het Alvertje. Deze wedstrijd wordt gevist in het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 7.00 uur en om 11.30 uur is einde wedstrijd. Vergunningen. Wij willen onze leden erop attenderen zo spoedig mogelijk de acceptgirokaart betreffende de contributie voor 2004 bij hun bank in te leveren, zodat ze tijdig in het bezit komen van de nieuwe vergunning. Voor vergunningen, kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bij Jans Hengelsport in Well. Op deze adressen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Voor inlichtingen betreffende wedstrijdzaken, jeugdzaken en vergunningen kunt u terecht bij Pieter Kunen, tel 077-3662920. Voor de overige zaken bij onze nieuwe secretaris/penningmeester Ton Deenen, tel. 0478-532927. Hierbij nodigen wij jullie uit voor de jaarvergadering van toneelclub de Vlasbloem op dinsdag 23 maart a.s. om 20.30 uur in cafe-zaal Back in Time. De uitnpdigingen, notulen en agenda hebben jullie reeds ontvangen. Wij hopen jullie allemaal te zien op onze jaarvergadering. Nieuwe leden en of geïnteresseerden kunnen contact opnemen met het secretariaat: Netty van Reenen-Coopmans, Westerthienweg 15a in Oostrum. Met vriendelijke groeten en tot ziens, asb\o Netty van Reenen, secretaresse Vlasbloem

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 19