KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Dagtocht op 14 mei a.s. Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 5103 85 Beste leden, De driedaagse reis naar Irrel is helemaal volgeboekt. Voor deze reis op 6-7-en 8 september hebben we samen met Oirlo en Castenray 49 personen ingeschreven. U krijgt hierover nog nader bericht van ons, Op 17 maart gaan we samen met Oirlo en Castenray naar Smakt. Om 15 uur zal hierdoor Pastoor Ten Plate van Oirlo een H. Mis worden opgedragen. Hierna gaan we met zijn allen naar het Pelgrimshuis vooreen kop koffie en een stukje vlaai. Graag even laten weten of je meegaat ivm het bestellen van Vlaai. U kunt u opgeven tot 12 maart a.s bij het secretariaat Geeststraat 8 in Oostrum Geeft zich op voor Smakt: Naam: Adres: Deze dag vertrekken we om 08.15 uur vanaf 'Den Oesterham' voor een rondrit door de Eifel. Rond 10. 00 uur zullen wij in Vaals stoppen voor koffiepauze. Hierna bezoeken wij glasblazerij Gerado-Cardinale in Vaals. Na de Lunch Vertrekken wij voor een rondrit met Nederlandse gids. De tocht voert ons over de Himmelsteter o.a. Hammer en Dedenbom, langs de grote stuwmeren naar Einruhr en dan naar Simmerath waar we een korte pauze zullen houden. Verder gaat het dan naar Roetgenwald en langs Aken terug naar Vaals waar we ook nog een korte pauze zullen houden. Van hieruit gaan we dan weer terug naar Oostrum waar in zaal Back in Time een diner klaar zal staan. De Onkosten voor deze dagreis bedragen 43.50 U kunt zich hiervoor nu al opgeven bij J. Verheyen Hatendonkstraat 21 in Oostrum Geeft zich op voor de dagreis: Naam Adres

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 18