LENTECONCERT Dag mensen van heel Oostrum, Het is weer tijd voor De Grote Eieractie van A.D.O.R., Volleybal in Oostum Ook dit voorjaar is er weer een Lenteconcert in Oostrum. Wederom is de Aostrumse Zangkompeneej er in geslaagd om een 3-tal zangkoren naar Oostrum te halen. Op zaterdag 27 maart a.s. is dit traditionele concert in de D'n Oesterham te Oostrum. Aanvang 20.15 uur. En zo als altijd is de toegang gratis. Aan dit concert werken mee: het Maasbrees Mannenkoor uit Maasbree, het Visserskoor uit Beers, de AMC-Zengers uit Horst- Meterik en natuurlijk de Aostrumse Zangkompeneej uit Oostrum Vorige week heeft ueen en ander kunnen lezen over het Visserskoor uit Beers. Nu is zijn de AMC Zengers aan de beurt. AMC Zengers. De AMC Zengers uit Horst is een vriendenclub welke is voortgekomen uit de buurtvereniging AMC. Het betreft hier de buurtschappen van Afhang en Middelijk. Onder de bezielende leiding van Toen Smits werd in 2968 met een 15-tal mensen begonnen met zingen in het stamhuis Cafe Roëze Gradje. Na sluiting van dit cafe - een aantal jaren geleden - is de buurtvereniging opgehouden te bestaan, doch de AMC Zengers zijn doorgegaan. Het huidige stamlokaal is het cafe van Ger Kluskens in Meterik. En nog altijd staat het koor onder de bezielende leiding van Toen Smits. Hij geeft aan en zwaait wat de zengers moeten zingenMaar soms ook andersom. In Oostrum zullen zij een keur aan Slavische, Russische en Ierse e.a. liederen zingen. Dit alles onder het motto: Zinge breng plezeer". Programma: Zaterdag 27 maart Lenteconcert te Oostrum Zaterdag 03 april Concert bij Vivace te Hout-Blerick. Dinsdag 13 april Jaarvergadering. Over een paar weken is het alweer Pasen. Dat betekent dat het weer tijd is voor onze jeAA^dA/^e^i^vn^ jaarlijkse Eieractie. Vorig jaar kon onze eieractie i.v.m. de Vogelpest helaas niet doorgaan maar dit jaar kunt u weer als vanouds eieren bij ons bestellen voor de Paasdagen. In de week van 22 maart en 29 maart komen de kinderen van A.D.O.R. aan de deur om uw bestelling van de (rauwe) eieren op te nemen. De eieren kosten per 10 stuks 1,20 (wat bij de kinderen tijdens het bestelen betaald kan worden). De eieren worden op vrijdag 9 april (evt. zat. 10 april) bij u thuisbezorgd door de leiding en het bestuur van A.D.O.R. De opbrengst van deze actie gebruiken we om iets leuks te gaan doen met de alle kinderen van A.D.O.R. of om bv. knutselspullen aan te schaffen, ledereen eieren bestellen dus!!! Allemaal alvast bedankt!! Groetjes leiding, bestuur en kinderen van A.D.O.R. Op dinsdagavond van 20.30uur tot 22.00uur spelen wij in de gymzaal van Oostrum onderling 'n partijtje volleybal.We spelen geen wedstrijden in competitieverband. Omdat onze groep wat nieuwe leden kan gebruiken doen wij een oproep voor geoefende volleyers m/v die tegen een geringe vergoeding, gezellig maar toch fanatiek een partijtje volleybal willen spelen. Kom gerust eens vrijblijvend kijken of meedoen. Informatie en of interesse bel onze contactpersoon Peter Lepsi 0478-586780

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 17