Paasdecoratie Uitstapje naar België Dames van de O.V.B. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Datum Aanvang Plaats Maandag 5 April 2004 20.00 uur Gebouw van A.D.O.R. Oostrum Dames, we gaan onder leiding van Truus Jo en Rieky 'n paasdecoratie maken op een halve oase krans. Graag hiervoor meebrengen: - ronde platte schaal of bord doorsnee 30-35 cm. - kleine takjes groen b.v. buxus, coniferen, taxus, eucalyptus enz. - soepele takken van de kronkelwilg of klimopranken, (5of 6 stuks) - bloemen b.v. roosjes .ranokels, blauwe druifjes of andere kleine voorjaarsbloemen, - voor de afwerking besjes, pareltjes,eitjes en paasdecoraties, - aardappelmesje, snoeischaar. U kunt zich hiervoor opgeven van 18 maart tot en met 22 maart a s. bij: Rieky Emons Tel. 589953. Elly Rijshouwer Tel. 586268 P.s. Voor deze avond vragen we 3.50 eigen bijrage. U krijgt hiervoor een halve oase krans en de koffie of thee) Attentie: er volgt verder geen bericht meer in de krant over bovenstaande. Datum: 11 mei 2004 Vertrek: 08.00 uur vanaf de Kerk in Oostrum Dit keer gaan we naar België, 's Morgens om 08.00uur vertrek vanaf de kerk in Oostrum. Om 10.00 uur komen we aan bij de Mylene fabriek. Daar worden we ontvangen met koffie. Daarna zal er een rondleiding zijn door de fabriek en zal uitleg worden gegeven over cosmetica, onderhoudsproducten, lingerie en vrijetijdskleding. Ook zal er een bedrijfsfilm vertoond worden over het dagelijks reilen en zeilen van Mylene. Tussen de middag zullen we de lunch gebruiken in het Self-Service restaurant van Mylene. Na de lunch gaan we naar shopping centrum Wijnegem, waar we in een groot overdekt winkelcentrum de middag vrij door kunnen brengen met voor ieder wat wils. Om 17.00 uur vertrekken we weer met de bus voor een afsluitend diner bij restaurant De Platte Vonder in Someren-Eind. Tussen 21.00 en 21.30 zijn we weer terug in Oostrum. Er zijn 50 plaatsen in de bus. Het bestuur geeft de eigen leden de mogelijkheid een introducé mee te nemen mits er voldoende plaatsen zijn), bijv. een vriendin, moeder, buurvrouw, omdat bij een volle bus de kosten per persoon lager uitvallen. Kosten uitgaande van 30 personen €35,00 tot€37.Q0.Maar hoe meer leden zich opgeven des te lager de kosten voor dit uitstapje. Opgeven van 18 maart tot en met 22 maart bij Jo Swinkels, telefoon 582656. P.S. Dames van Zij-Actief u kunt vanaf 23 maart contact opnemen met Jo Swinkels, als er nog plaatsen vrij zijn bent u van harte welkom om met ons mee te gaan. Succes Bestuur O.V.B.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15